Jej nieprzeciętna uroda, świeżość i naturalność aktorska sprawiła, że miliony Polaków obdarzyły Annę Przybylską ogromną sympatią i zainteresowaniem.

Serialowa posterunkowa Marylka Baka ponownie zagości w naszych domach

Wielu z nas kojarzy aktorkę właśnie z roli posterunkowej Marylki Baki, która była nieco nieokrzesaną, ale kochającą wyzwania policjantką. Jej gorące uczucie, którym obdarzyła kochającego wolność muzyka, Kacpra Złotopolskiego miliony Polaków z zapartym tchem śledziły przed telewizorami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @szalone_lata_90te

Anna Przybylska odeszła piątego października 2014 roku po długiej walce z ciężką chorobą nowotworową. Do samego końca była aktywna, choć z aktorstwa wycofała się parę miesięcy przed śmiercią. Mama Anny w jednym z wywiadów przyznała, że jej córka dzielnie znosiła ból, który potrafiła dobrze ukryć pod uśmiechem i perfekcyjnym wyglądem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mario Pl (@madsandpl)

Teraz media donoszą, że kultowy serial "Złotopolscy" od 1 sierpnia wrócić ma na antenę Telewizji Polskiej. Prezes stacji Jacek Kurski ogłosił te wieści ku wielkiej radości fanów Anny Przybylskiej i serialu "Złotopolscy" - 𝗞𝘂𝗹𝘁𝗼𝘄𝘆 𝘀𝗲𝗿𝗶𝗮𝗹 #Złotopolscy ponownie w TVP2 🧡 i to 𝗽𝗼 𝗰𝘆𝗳𝗿𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗿𝗲𝗸𝗼𝗻𝘀𝘁𝗿𝘂𝗸𝗰𝗷𝗶 😮 Zapraszamy od 1 sierpnia: poniedziałek-czwartek od 11:15 po dwa odcinki i w piątki o 11:50 jeden odcinek❗ #BądźmyRazem 😍 - napisano w poście na facebookowym profilu Telewizji Polskiej.

O tym się mówi: Tajemnicza przepowiednia mrozi krew w żyłach. Bashar przekazuje ludzkości ważne wiadomości

Zerknij: Marek Kondrat zmienił się nie do poznania. Czy to wpływ małżeństwa