Jak pamiętamy, Krzysztof Igor Krawczyk, tracąc ojca i wchodząc na wojenną ścieżkę z wdową po nim, postawił się w bardzo trudnej sytuacji nie tylko społecznej, ale również finansowej.

Krzysztof Igor Krawczyk uzyskał w końcu mieszkanie. Co na to jego ukochana Katarzyna?

Jego uporczywa walka o majątek po ojcu wielu osobom pokazała, że nie zależy mu na poprawnych stosunkach z bliskimi, którzy mu pozostali, a jak wiemy, jest ich niewielu. Gdy okazało się, że Junior ma kłopoty z uzyskaniem prawa do mieszkania socjalnego, wdał się w relację z kobietą o imieniu Katarzyna, która przyjęła go pod swój dach, pomimo że mieszka ze swoją mamą na bardzo małym metrażu.

Na jego profilach na mediach społecznościowych wciąż widzimy zdjęcia i filmy różnych spotkań, podróży i występów, lecz Katarzyny tam nie znajdujemy, poza fotografiami zbiorowymi.

Krzysztof Igor Krawczyk czerpie teraz ze swojej rozpoznawalności pełnymi garściami, wciąż tocząc walkę o pieniądze z wdową po ojcu Ewą Krawczyk, która zastąpiła miejsce jego matki u boku Krzysztofa Krawczyka.

Teraz Pomponik donosi, że Krzysztof Igor Krawczyk otrzymał w końcu socjalne mieszkanie, ale to wydarzenie uświadomiło Katarzynie, że krążące o nim plotki mogły być prawdą. Przypomnijmy, że własnym zachowaniem zmusił mamę Katarzyny do tego, aby nakazała mu wyprowadzkę ze swojego mieszkania.

Teraz media przekazują niemiłą prawdę, jaką poznała Katarzyna na temat jej relacji z Igorem. Jak przyznała, przestał utrzymywać z nią kontakt, a jedyne spotkania odbywają się na próbach - Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara - wyjawiła mediom Katarzyna Filipiak.

O tym się mówi: To niezwykłe, jak pięknie jest w miejscu zamieszkania Ewy Bilan-Stoch i Kamila Stocha. Tam mogłyby być filmowane bajki

Zerknij: Katrzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów podsycili plotki o swoim romansie. Wszystko stało się na wizji