Jak przypomina portal "Pomponik", po tym, jak Katarzyna Cichopek ogłosiła swoje rozstanie z Marcinem Hakielem, w sieci zawrzało. Oliwy do ognia dolały słowa tancerza, który zasugerował, że jego żona go zdradziła. Zaczęto spekulować, kto mógł zająć miejsce Hakiela w sercu Katarzyny Cichopek. Podejrzenie padło na jej partnera z programu "Pytanie na śniadnie", Macieja Kurzajewskiego. Ostatnie zachowanie pary znów spotęgowało plotki.

Plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili razem ostatnie weekendowe wydanie programu "Pytanie na śniadanie". Wygląda na to, że prowadzący śniadaniówkę zapomnieli o całym świecie, w tym o tym, że prowadzą program z gośćmi, którzy cierpliwie czekali na przedstawienie i początek rozmowy.

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek/YouTube @Plotki24h
Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek/YouTube @Plotki24h
Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek/YouTube @Plotki24h

Tymczasem widzowie mieli okazję zobaczyć, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozmawiają ze sobą w najlepsze, jakby nikt i nic innego się nie liczyło. Dopiero po dłuższej chwili prowadzący zdecydowali się wrócić do pracy i przedstawili swoich gości.

Zachowanie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie umknęło bacznie śledzących program internautów. Wielu wyrażało zdziwienie, że prowadzący zdawali się całkiem zapomnieć o tym, że są w pracy i mają konkretne zadania do wykonania. Nie ulega wątpliwości, że to nie uciszy plotek na temat domniemanego romansu, jaki miał połączyć Cichopek i Kurzajewskiego.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Wiadomości o celbrytach
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Wiadomości o celbrytach
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Wiadomości o celbrytach

Przed Katarzyną rozprawa rozwodowa, która - jeśli wierzyć doniesieniom medialnym - ma się odbyć 25 sierpnia tego roku. Informator "Faktu" donosi, że małżonkowie mają nadzieję, że uda im się zakończyć małżeństwo na jednym góra dwóch posiedzeniach.

A wy, co sądzicie o plotkach na temat romansu Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek?

To też może cię zainteresować: Wiadomość o projekcie zmian w ustawie o pochówku i miejscach spoczynku zelektryzowała Polaków. Czy mamy się czego obawiać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Martyniuk zdradziła tajemnicę swojej spektakularnej metamorfozy. Żona Zenka zrezygnowała z dwóch produktów

O tym się mówi: Te gwiazdy otwarcie mówią o swojej wierze i nawróceniu. Edyta Górniak to tylko jedno z nazwisk