Ząb, gdzie mieszka Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch to urokliwa miejscowość w górach, której magiczne okolice nieraz mogliśmy zobaczyć przy okazji instagramowej aktywności Kamila Stocha i jego żony.

Jak mieszkają państwo Stoch? Folklor i piękne górzyste krajobrazy

Niezwykle zielone tereny otoczone górzystym krajobrazem pięknie kontrastują z niezwykłym błękitem nieba.

Jak przystało na miejsce zamieszkania wielu górali, dom słynnego sportowca i pani fotograf utrzymany jest właśnie w tym klimacie.

Piękny, przestronny i wybudowany w dużym stopniu z drewna dom państwa Stoch jest niezwykle przytulny, a przede wszystkim zapewnia odpowiedni poziom wypoczynku jego mieszkańcom, gdy wracają zmęczeni zawodowymi wojażami.

Należy zaznaczyć, że tradycyjny, zachowany w folklorze góralskim dom celebrytów umiejscowiony jest w taki sposób, że z pokaźnego tarasu i wielkich okien rozpościerają się cudne, górskie widoki.

Możemy sobie jedynie wyobrazić, jak przytulnie musi być w jego wnętrzu, gdy nadchodzą Święta wielkanocne lub Boże Narodzenie. W Zębie jest pięknie o każdej porze roku.

Dom zachowany w góralskim stylu jest połączeniem tradycji i wygodnej, nienachalnej nowoczesności.

O tym się mówi: Roślina wielofunkcyjna. Umieszczona w sypialni odmieni jakość snu

Zerknij: Mały a bardzo niebezpieczny. Lato w pełni, a kleszcze czyhają na nas niemal na każdym kroku. Są sposoby na to, by uniknąć ugryzienia przez pajęczaka