Jak wygląda znana restauratorka Magda Gessler, każdy dobrze wie, jednak czasem ciężko jest rozpoznać ją na zdjęciach.

Magda Gessler w ogniu krytyki. Czy przesadziła z photoshopem?

Gdy przeglądamy jej instagramowy profil, często możemy zobaczyć jej zdjęcia i filmy, na których jest bez stylizacji, która nadaje jej tak znanego wszystkim charakterystycznego wyglądu. Bez podkreślonych oczu i ust, oraz rozpuszczonej burzy loków, celebrytkę trudno jest rozpoznać, jednak nie budzi to w sieci większych kontrowersji.

Bywa jednak tak, że publikowane przez celebrytów zdjęcia są zbyt obficie usiane filtrami i poprawkami, co od razu rzuca się w oczy i pozostawia spory niesmak w komentarzach. Tak właśnie się stało w przypadku najnowszej publikacji restauratorki, która postanowiła poinformować ludzi o zbliżającej się emisji najświeższego odcinka programu kulinarnego "Kuchenne rewolucje", których Magda Gessler jest gospodynią.

Choć na zdjęciu na tle grafiki z porem wyszła ślicznie, internauci zmieszali celebrytkę z błotem wytykając boleśnie nadużycie photoshopa i filtrów. Jej wzorzysta i wielobarwna kreacja nie odwróciła uwagi opinii publicznej od zbyt zmienionej twarzy.

Fani odwiedzający profil restauratorki bezlitośnie wytknęli jej nadmiar filtrów - Trochę przesadzili z fotoshopem o kilka kilogramów i kilka lat. Nie rozumie po co takie oszustwo./Filtry czynią cuda 😂🔥👏/Kto to jest? Magda tak nie wyglada 😮 - widnieje w komentarzach.

O tym się mówi: Gdy pelargonia więdnie z powodu nadmiernego podlewania. Jak uratować geranium

Zerknij tutaj: Kolejne złe wieści o stanie pogody. Po nawałnicach wracają upały. Wiemy, kiedy możemy spodziewać się wytchnienia od gorąca? Długoterminowa prognoza