Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych popularnego polityka, Janusza Korwina – Mikke robi w sieci prawdziwy szał. Fani zaczęli masowo komentować ubiór mężczyzny. Odnalazł on jednak sposób na wysokie temparatury, gdyż taki strój daje większą swobodę i chłód. O czym mowa?

Janusz Korwin – Mikke jest postacią niezwykle mocno znaną w społeczeństwie polskim. Polityk zasłynął z wielu zaskakujących i często kontrowersyjnych wypowiedzi, które mają sporo przeciwników, lecz także wielu zwolenników. Polityk w swoich mediach społecznościowych ma aż 150 tysięcy obserwujących oraz jest tam niezwykle aktywny, co mówi samo za siebie.

Najnowsza opublikowana fotka zrobiła istny szał, gdyż nikt nie spodziewał się, że mężczyzna ubierze się tak grubo biorąc pod uwagę panujące w ostatnich dniach temperatury.

Fani w szoku! Polityk uspokaja

Janusz Korwin – Mikke dodał fotkę, na której znajduje się w pełnym garniturze. Fani oszaleli myśląc o temperaturach, które miały miejsce ostatnio. Okazuje się, że to celowy zabieg, gdyż jasne barwy oraz materiał, z którego są owe tkaniny (len) sprawia, że taki strój wcale nie jest zbyt gruby na upały.

- Janusz lubi nosić się na biało, bo tak jest modnie a do tego lniane ubrania są zdrowe w upały. Dawniej nosiło się białe garnitury. Ta moda już odeszła, ale Janusz stara się ją kultywować - mówi żona polityka.