Całkiem nowe informacje dotyczące rodziny Krzysztofa Ibisza właśnie wyciekły do mediów. Okazuje się, że syn prezentera telewizyjnego miał poważny wypadek i wylądował w szpitalu. Diagnoza jest już znana... Co takiego stało się młodemu mężczyźnie? Koniecznie przeczytaj – mama chłopaka jednocześnie skierowała ważny apel do innych młodych ludzi. Warto o tym wiedzieć!

Nie od dziś wiadomo, że związek Krzysztofa Ibisza oraz Anny Nowak – Ibisz, mimo iż rozpadł się lata temu, w dalszym ciągu zadziwia, a fani uwielbiają oglądać, jak dobre relacje mają między sobą dawni małżonkowie.

Syn prezentera oraz jego byłej partnerki, szesnastoletni Vincent wczoraj wylądował w szpitalu po wypadku. Rodzice od razu zareagowali, a także skierowali pewien ważny apel do innych nastolatków.

Vincent Ibisz w szpitalu. Diagnoza już znana

Nastolatek, jadąc hulajnogą elektryczną najechał na drugą, która pozostawiona była w pozycji leżącej na chodniku. Upadł na chodnik, doznając poważnej kontuzji ręki. Diagnoza wskazała potem, że została złamana.

- Hej, mam prośbę, nie zostawiajcie porzuconych hulajnóg w poprzek dróg i chodników, to tak nie wiele kosztuje, żeby odstawić je w bezpieczne miejsce na pobocze! Wasi kumple mają potem wakacje do bani, połamane ręce, nogi, szczęki…. pomyślcie o tym, proszę. - napisała w mediach społecznościowych Anna Nowak – Ibisz.