Jak podaje portal Jastrząb Post, księżna Diana doskonale orientowała się w tym, co jej mąż, książę Karol, czuje do Camilli. Jak się okazuje, Diana przyłapała kochanków podczas wspólnie spędzonej nocy.

Książę Karol chciał wszystko ukryć

Kiedy Diana i książę Karol zaręczyli się, młoda kobieta nie była świadoma tego, co jej przyszły mąż czuje do Camilli. Co więcej, na samym początku Camilla starała się nawiązać dobre relacje z Dianą i nawet zapraszała ją na kolacje, w czasie kiedy książę Karol przebywał z wizytą w innych krajach.

Blogerka Penny Junor, która wydała książkę „The Duchess: Camilla Parker Bowles and the Love Affair That Rocked the Crown”, zaznaczyła, że książę Karol na początku nie uświadomił Diany o tym, że Camilla to jego była dziewczyna. Książę wyznał prawdę dopiero po zaręczynach z Dianą, ale wtedy zapewniał także, że od czasu ich związku, nic nie łączy go z innymi kobietami.

Diana powiedziała prawdę prosto w oczy

Mimo wielu zapewnień, Diana nieustannie czuła, że książę Karol nie jest z nią szczery. Co więcej, podczas przyjęcia urodzinowego siostry Camilli, Diana zdobyła się na odwagę i prosto w oczy wyznała kobiecie, że wie o jej romansie z Karolem.

- Camilla, chciałabym ci tylko powiedzieć, że doskonale wiem, co się dzieje między tobą i Karolem, nie urodziłam się wczoraj. Przykro mi, że stoję na waszej drodze, bo z pewnością stoję i to musi być dla was prawdziwe piekło, ale wiem, co się dzieje. Nie traktuj mnie jak idiotki – powiedziała Diana.

Jak zaznaczają media, Camilla nie zaprzeczyła zarzutom Diany. Jak wiadomo, w 2005 roku książę Karol oficjalnie został mężem Camilli.