Żona obecnego prezydenta Polski, Andrzeja Dudy to stuprocentowy zodiakalny Baran – kobieta przejawia niemalże wszystkie cechy charakterystyczne dla owego znaku. Jaka jest Pierwsza Dama? Okazuje się, że prezydent ma powody do radości, bo taka żona to skarb! Koniecznie przeczytaj!

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy mogą mówić nam wiele o nas samych, a także o naszej przyszłości. Jest wielu zwolenników horoskopów, numerologii czy wróżenia z kart – lecz tak samo wielu przeciwników uważających, że to tylko zmyślone teorie.

Według astrologii jednak każdy znak zodiaku ma przypisane pewne cechy – czy sprawdzają się one także u znanych osób? Sprawdź!

Agata Duda to zodiakalny Baran – czy przejawia charakterystyczne cechy?

Pierwsza Dama urodziła się w kwietniu, zatem jest zodiakalnym Baranem. Osoby spod tego znaku są bardzo tajemnicze i na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie chłodnych i zdystansowanych – to jednak tylko pierwsze odczucia, bo po upływie czasu pokazują swoją czułość, troskliwość i oddanie. W związku murem stoją za partnerem i nie lubią się kłócić.

Zodiakalne Barany uwielbiają także luksus, wygodę oraz otrzymywanie prezentów. Bardzo dobrze dbają też o swój wygląd, co sprawdza się u Agaty Dudy.