Astrolodzy ustalili, które znaki zodiaku są najbardziej mściwe i nie popuszczą tym, którzy nadepnęli im na przysłowiowy odcisk. Z pewnością znasz chociaż jedną taką osobę we własnym otoczeniu...

A może też masz w sobie wiecznego mściciela?

Jeśli chcesz wiedzieć, na kogo uważać, aby nie mieć zepsutego dnia, albo połowy życia, poznaj listę najbardziej mściwych znaków zodiaku.

Byk

Byk zwykle demonstruje swoją mściwą stronę, gdy ktoś usiłuje pokazać przed nim swoją siłę i próbuje go zranić. Byk to typ, który nigdy nie zapomina o ludziach, którzy go skrzywdzili i zawsze mści się boleśnie i z zapałem.

Skorpion

Są mściwi, gdy ktoś odmawia ich wysłuchania lub gdy ktoś odmawia im posłuszeństwa. Potrafią uprzykrzyć komuś życie w przysłowiowych białych rękawiczkach, sami pozostając z wizerunkiem poszkodowanego, który postąpił słusznie. Skorpion jest także zbyt dumny, aby przyznać się do błędu, a gdy mu go wytkniesz - przygotuj się na potężne uderzenie toksycznego jadu, jakim Skorpion dysponuje.

Wodnik

Wodniki są na ogół mściwe, gdy ktoś robi coś, by ich poniżyć. Ich mściwy duch wchodzi do akcji nade wszystko wtedy, gdy ktoś upokarza ich z powodu ich sytuacji materialnej. Pieczołowicie planują swój atak i nigdy nie zaprzestają upokarzania tej osoby i zawsze będą rewanżować się za przysługę.

O tym się mówi: Z życia wzięte. Chciałaś być niezależna. Samotnie wychowuj teraz swoje dziecko

Zerknij tutaj: Rubikowie wybrali się na wypoczynek w niezwykle egzotyczne miejsce. Małżeństwo przesyła relacje z Hawajów