Nagranie, które wiele lat temu było prawdziwym hitem Internetu po raz kolejny zostało przypomniane. Pomimo upływu lat film w dalszym ciągu tak samo bawi, a Internauci mogą go oglądać w kółko! O czym mowa?

Nie od dziś wiadomo, że w sieci znajduje się tysiące zdjęć czy nagrań, które zyskały miano tak zwanych virali, czyli niezwykle popularnych i zabawnych materiałów, które po wrzuceniu do sieci rozpowszechniły się w dynamicznym tempie, a ich autorzy czy bohaterowie stali się rozpoznawalni.

Niektórzy nawet stali się sławni i rozpoczęli działalność w sieci, co dziś jest ich źródłem zarobku.

25 lat temu, a dokładnie w roku 1997 powstało kultowe nagranie, na którym ojciec z synem próbują otworzyć butelkę szampana. Film ten do sieci trafił lata później, kiedy serwis YouTube był bardziej powszechny, lecz do dziś dnia robi furorę.

Nagranie sprzed lat wciąż bawi!

Na nagraniu rodzina świętuje 25 – lecie małżeństwa mieszkańców Kielc. Chcąc jednak otworzyć alkohol, nagle trunek wybucha i zalewa cały pokój. Dziś ponownie został przypomniany i nadal tak samo bawi!

- To jest tak piękny, epicki, rodzinny film, że każdemu raz w życiu powinno się to przytrafić. Dla zasady! - napisał Internauta.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ