Całkiem nowe informacje dotyczące Katarzyny Tusk właśnie trafiły do sieci. Bloggerka ogłosiła ważną nowinę. Fani są zachwyceni nowym przedsięwzięciem influencerki! O czym mowa?

Kasia Tusk, czyli córka byłego premiera Polski, Donalda Tuska jest znana ze swojej działalności w sieci od wielu lat. Kobieta zaczynała od prowadzenia bloga, na którym zamieszczała fotografie przedstawiające swoje stylizacje modowe czy wystrój wnętrz.

Styl córki polityka od razu spodobał się tysiącom osób, które chętnie obserwowały w sieci bloggerkę. Kasia Tusk po dziś dzień znana jest z klasy, elegancji i stonowanych kolorów zarówno w ubiorze, jak i urządzaniu mieszkania.

Z czasem działalność kobiety przeniosła się na Instagram, a niebawem wkroczy na jeszcze nowszy poziom – o co chodzi?

Fani zachwyceni nowym pomysłem Kasi Tusk!

W ostatnim poście influencerka ogłosiła, że zaczyna nagrywać podcasty! Fanki są zaskoczone, ale nie mogą doczekać się, aż wreszcie usłyszą głos idolki.

- Od dawna chciałam zagościć w Waszym życiu w nowej formie – wiem doskonale, że coraz rzadziej mamy czas na to, aby przysiąść do laptopa czy telefonu i poświęcić te parę minut na czytanie i oglądanie zdjęć, więc teraz będziecie mogły słuchać Makelifeeasier, kiedy biegacie, jedziecie do pracy, gotujecie obiad albo po prostu macie zajęte ręce. - wyznała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ