Wcześniej głośno było o kryzysach małżeńskich Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, o których od czasu do czasu wspominała Katarzyna, zaznaczając jednocześnie, że wzajemna miłość i zaufanie utrzymują ten związek na twardych fundamentach.

Kasia Cichopek życzy byłemu ukochanemu jak najlepiej. Teraz już może spać spokojnie

Medialne doniesienia wciąż poruszały temat zazdrości tancerza o żonę, która od wielu lat gra w serialu “M jak miłość” Kingę, żonę Piotrka Zduńskiego, w którego rolę wciela się Marcin Mroczek.

Ich liczne sceny romantyczne i miłosne zdaniem opinii publicznej i dziennikarzy mogły mocno uwierać męskie ego Marcina Hakiela.

Para poznała się podczas jednej z edycji “Tańca z Gwiazdami”, w której Kasia Cichopek jako gwiazda walczyła o pierwsze miejsce u boku profesjonalnego tancerza Marcina Hakiela. Można by pomyśleć, że gorące uczucie, jakie wybuchło między nimi, było nieuniknione.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Ich związek trwał kilkanaście lat, doczekali się wspólnych dzieci, a teraz według medialnych doniesień Katarzyna Cichopek może odetchnąć z ulgą na wieść, że jej były ukochany wszedł w nową relację z kobietą, której nie chce wystawiać na blask fleszy, wyciągając wnioski z poprzedniego związku o charakterze medialnym.

Miejmy nadzieję, że oboje celebryci odnajdą w końcu swoje miejsce u boku prawdziwych bratnich dusz.

O tym się mówi: Miejsce ostatniego spoczynku Pawła Królikowskiego. Internautka publikuje w sieci film z odwiedzin

Zerknij tutaj: Duchowny odpowiada na pytania internautów. Który z siedmiu grzechów głównych jest najgorszy. Film stał się hitem w sieci