Wielu duchownych ze starszego pokolenia uważa za grzech czyny, w których młodsze pokolenie duchownych widzi jedynie coś do poprawy, ale na pewno nie grzech.

Młody ksiądz tłumaczy, który z 7 grzechów głównych jest na szczycie listy najcięższych

Osoby wierzące i praktykujące wiedzą, że grzechy Kościół wymienia i wyodrębnia z różną mocą przewinienia. Dlatego też młody ksiądz Sebastian Picur prowadzący profil na TikToku odpowiada jednemu z internautów na temat najcięższego z siedmiu grzechów głównych wskazanych przez Kościół.

Tradycyjnie, duchowny w zabawny sposób wyjaśnił tematykę za pomocą krótkiego filmiku na TikToku. Jak się okazuje, ksiądz wytłumaczył, że każdy grzech nosi znamiona destrukcyjnego, jednak grzech pychy jest z nich wszystkich najgorszy.

W sekcji komentarzy wręcz zawrzało, gdyż skonsternowani internauci nie do końca wiedzą, czym jest pycha. Rozgorzała dyskusja na jej temat w komentarzach, co przypuszczalnie uradowało duchownego, gdyż zdołał zwrócić uwagę na odwieczny błąd ludzkości.

Chcąc wyjaśnić, czym jest pycha, spokojnie możemy podać przykład osób, które w swojej pysze są przekonane, że planeta Ziemia i znajdujące się na niej życie są jedynymi we wszechświecie.

https://zycie.news/ciekawostki/45267-mariola-bruk-zdemaskowala-uczestnikow-programu-sanatorium-milosci-niektorzy-udaja-pare-choc-faktycznie-nia-nie-sa

To też może cię zainteresować: Jedna z sieci handlowych zdecydowała się na wprowadzenie limitu. Wchodzi w życie 20 lipca. Czego dokładnie dotyczy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Edyta i Łukasz Golcowie są nierozłączni. Nie tylko w domu, ale i na scenie zawsze razem

O tym się mówi: Mariola Bruk zdemaskowała uczestników programu "Sanatorium miłości". "Niektórzy udają parę, choć faktycznie nią nie są"