Jak podaje portal "Pomponik", Edyta i Łukasz Golcowie nie rozstają się praktycznie ani na chwilę. Nie tylko wychowują razem trójkę dzieci, ale także razem występują na scenie. Okazuje się, że początki ich wspólnej historii nie były tak sielankowe, jak mogłoby się wydawać. Zresztą, przekonajcie się sami.

Tak zaczęła się wspólna historia Edyty i Łukasza Golców

Zarówno Edyta, jak i Łukasz Golec od lat są zakochani w muzyce. Ich znajomość sięga czasów, kiedy oboje uczęszczali do szkoły muzycznej w Bielsko-Białej, gdzie mijali się na korytarzach. Potem ich drogi ponownie się przecięły, gdy oboje występowali w zespole Wierchy. Choć nie brakowało okazji sprzyjających wybuchowi uczucia, w ich przypadku wszystko działo się powoli.

Łukasz nie od razu zwrócił uwagę na Edytę. Zawsze wokół niego kręciło się sporo pań. Jednak nie ulegało wątpliwości, że filigranowa blondynka była w jego typie. To Edyta wykonała pierwszy krok i zaprosiła Łukasza na wesele. Kiedy zaczęło się między nimi coś dziać, Łukasz zdecydował się wyjechać do Niemiec.

"Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że to jest jednak kobieciarz i ma tę niefajną stronę, że lubi tylko pościemniać dziewczynie i ją zostawić" - wspominała Edyta Golec w wywiadzie udzielonym "Plejadzie".

Wreszcie się udało

Łukasz systematycznie przysyłał do niej listy zza granicy, zapewniając, że kiedy tylko wróci do kraju, z pewnością się spotkają. Dotrzymał obietnic. Jeśli jednak myślicie, że Łukasz Golec od tej pory był przykładem chłopaka idealnego, mylicie się. W czasie studiów, muzyk często imprezował, przez co zdażało mu się zapomnieć o spotkaniu z ukochaną.

Wreszcie Edyta zdecydowała się postawić sprawę jasno, albo Łukasz traktuje ich relację poważnie, albo dalej imprezuje. Na szczęście Łukasz podjął dobrą decyzję i dziś może cię cieszyć obecnością ukochanej u boku i ich trójką dzieci. Teraz mają za sobą dwie dekady małżeństwa i kolejne wspólne lata przed sobą.

Spodziewaliście się, że związek pary był tak burzliwy?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski kieruje mocne oskarżenia pod adresem Joanny Opozdy. Co zarzuca swojej żonie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mariola Bruk zdemaskowała uczestników programu "Sanatorium miłości". "Niektórzy udają parę, choć faktycznie nią nie są"

O tym się mówi: Tak nasze babcie dbały o zdrowe pomidory. Warto wypróbować patent na oprysk