Jak podaje portal "Pomponik", wiele wskazuje na to, że medialna wojna pomiędzy Antkiem Królikowskim i Joanną Opozdą nieprędko się skończy. Od niemal tygodnia, co rusz pojawiają się kolejne oskarżenia i zarzuty. Tym razem Antek Królikowski zarzucił matce swojego syna, że ta pozbawia go pracy.

Zamieszanie wokół Królikowskiego i Opozdy

Niema rok temu Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub kościelny. Niestety ich małżeństwo skończyło się jeszcze przed narodzinami ich synka Vincenta i to w atmosferze skandalu. Antek miał zdradzić swoją ciężarną żoną z ich wspólną sąsiadką. Gdy informacja ta ujrzała światło dzienne, na aktora wylała się fala hejtu.

Parze przez jakiś czas udało się uniknąć publicznego prania brudów. Wszystko zmieniło się w minioną sobotę, kiedy Joanna Opzda odwołała chrzest Vincenta. Mimo to, Antek wspólnie z mamą pojawił się pod kościołem, w którym miała się odbyć uroczystość.

Jak przyznał w wywiadzie, o odwołanym chrzcie dowiedział się w piątek, ale i tak pojawił się na miejscu, żeby dowiedzieć się od księdza, co właściwie się stało. Dodał, że jego matka mocno przeżyła całą sytuację. To zapoczątkowało lawinę wzajemnych oskarżeń.

Joanna Opozda zarzuciła swojemu mężowi, że ten nie płaci alimentów. Ten w odpowiedzi wydał oświadczenie, w którym pokazał przelewy z ich wspólnego konta, z którego jego żona, gdy byli razem przelewała na swój prywatny rachunek spore sumy pieniędzy. Przy okazji Antek wypomniał żonie, że większość tych pieniędzy zarobił on.

Kolejne zarzuty Antka Królikowskiego wobec żony

Antek Królikowski oskarżył Opozdę, że ta utrudnia mu kontakty z synem, na co aktorka odpowiedziała, że kiedy Vincent był w szpitalu, Antek pojechał z kochanką na wakacje. Teraz Antek zarzucił Joannie, że ta, pozbawia go pracy.

" Z jednej strony Joanna oczekuje, że będę płacił, a z drugiej, pozbawia mnie pracy w serialu, w którym sama dostaje rolę" - powiedział Antek Królikowski w wywiadzie udzielonemu "Faktowi".

Obwinił swoją małżonkę winą za to, że teraz publicznie piorą brudy. Stwierdził, że nie może milczeć w momencie, kiedy Joanna Opozda "szczuje na jego rodzinę zasłaniając się przy tym dzieckiem". Stwierdził, że w takiej sytuacji nie mógł milczeć.

Antek Królikowski. Źródło: youtube.com
Antek Królikowski. Źródło: youtube.com
Antek Królikowski. Źródło: youtube.com

Co sądzicie o całej sytucji?

To też może cię zainteresować: Światło dzienne ujrzała wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jej treść poraża. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Główny Inspektor Farmaceutyczny wydał ważny komunikat. Ze sprzedaży znikają produkty lecznicze. Nie należy ich spożywać

O tym się mówi: Jedna z sieci handlowych zdecydowała się na wprowadzenie limitu. Wchodzi w życie 20 lipca. Czego dokładnie dotyczy