Nie jest tajemnicą, że śmierć wybitnego aktora Pawła Królikowskiego wstrząsnęła praktycznie całym krajem, gdyż raczej nie było wówczas osoby, która nie kojarzyłaby artysty z jakiegokolwiek projektu.

Gdy w końcu doczekał się nagrobka, internautka podzieliła się jego wyglądem

W niezwykły sposób wpompował ciepło i autentyzm w postać Kusego w serialu "Ranczo", który zdobył ogromną popularność dzięki ukazywaniu przygód, życia, radości i rozterek zwyczajnych mieszkańców zwyczajnej miejscowości. Jak się okazuje, nie ma na świecie ludzi zwyczajnych i każdy jest w swej wyjątkowości wspaniałą postacią.

Kusy był kochającym mężem i ojcem, a także potrafił udowodnić, że może być także wspaniałym przyjacielem. W tej postaci odnajdujemy wiele z Pawła Królikowskiego, któremu każdy z bliskich zawdzięcza coś wyjątkowego. Aktor był wierzącym katolikiem, który nie bał się mówienia o Bogu i jego wpływie na nasze życie. Często wspominał o modlitwie, jednak najpiękniejszą jego modlitwą była miłość, jaką obdarował najbliższych i przyjaciół.

Przez jakiś czas musiał poczekać na swój pomnik na warszawskich Powązkach, gdyż powstało wiele przeszkód naraz w zrealizowaniu stawiania pomnika. Dzisiaj, dzięki jednej z użytkowniczek TikToka możemy zobaczyć, jak wygląda miejsce ostatniego spoczynku kochanego przez wielu artysty.

@fit.ania #pawełkrólikowski #ławeczkazrancza #kusy #aktor #seeyouagain #grób #cmętarz #powązki #actress #actor #warsaw #warszawa #powązki #królikowski #pożegnanie #stolica #nagrobek #ciekawostka ♬ See You Again - See You Again

"Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech" - piękny cytat z samego artysty widnieje na płycie, palące się znicze, a pod jednym z nich kartka ze zdjęciem i napisem "Pamiętamy". Ten niezwykle wzruszający widok poruszył obserwatorów tiktokerki, którzy wyrazili w komentarzach swoje uznanie dla aktora i smutek z powodu jego śmierci.

O tym się mówi: Duchowny odpowiada na pytania internautów. Który z siedmiu grzechów głównych jest najgorszy. Film stał się hitem w sieci

Zerknij: Kandydaci na rodziców chrzestnych muszą spełnić szereg wymagań. Duchowny może zadać im bardzo intymne pytania