Jak podaje portal "Pudelek", po raz kolejny wrócił temata awantury, jaka miała mieć miejsce w trakcie przygotowań do ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego, pomiędzy księżną Kate a Markle. Aż 80. świadków twierdzi, że to wybranka Harry'ego miała zaatkować księżną Cambridge.

Temat wciąż żywy

Choć od momentu, w którym książę Harry i Meghan Markle stanęli na ślubnym kobiercu minęło 4 lata, wciąż żywe jest wspomnienie wydarzeń poprzedzających wielki dzień tej dwójki. To właśnie w trakcie przygotowań do wesela miało dojść do kłótni między żoną księcia Williama a wybranką jego młodszego brata. Prasa donosiła, że w jej trakcie księżna Kate miała zostać doprowadzona do łez przez Meghan Markle.

Meghan Markle/YouTube @Suzanna Marie
Meghan Markle/YouTube @Suzanna Marie
Meghan Markle/YouTube @Suzanne Marie

Zupełnie inną wersję wydarzeń przedstawiła Meghan Markle w trakcie wywiadu udzielonego dla Oprah przez Megan Markle. Aktorka relacjonowała, że to żona księcia Williama miała doprowadzić ją do łez. Wszystko w związku z sukienkami dziewczynek sypiących kwiaty. Markle dodała, że trudno jej się było pozbierać po oskarżeniach o coś, czego nie była sprawcą a ofiarą.

W mediach wskazywano, że takie przedstawienie sprawy przez Meghan Markle bardzo mocno dotknęło księżną Kate. Żona Williama chciała ponoć wydać oświadczenie, jednak królowej tej pomysł się nie spodobał.

Księżna Kate/Youtube @The Royal Family
Księżna Kate/Youtube @The Royal Family
Księżna Kate/Youtube @The Royal Family

Nowe światło na tamte wydarzenia rzuciła publikacja Toma Bowera, który w książce "Revenge" wskazał, że to Kate była tą, która płakała. Powodem sprzeczki miały być słowa Meghan dotyczące księżniczki Charlotte. Taki przebieg wypadków miało potwierdzić Bowerowi aż 80. osób, wiele z nich pracowało przy weselu księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Mając 50 lat, można ich mieć jednocześnie 19. Jak to możliwe i jak to sprawdzić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Wellman zdradziła smutną prawdę na temat swojego zdrowia. Z tymi problemami będzie zmagać się do końca życia

O tym się mówi: Kamila Łapicka całkowicie zmieniła swoje życie po odejściu o 60 lat starszego męża. Co teraz robi