Wielokrotnie dowiadywaliśmy się również z mediów, że bramkarz polskiej reprezentacji zmaga się z nałogiem palenie papierosów, co znacznie wpływa na kondycję sportowca.

Hejterzy mówią o nim "NieSzczęsny". Piłkarz cieszy się jednak sympatią wielu kibiców

Polski bramkarz ma mimo wszystko rzeszę sympatyków, którzy kibicują mu niezależnie od sytuacji, jaka ma miejsce na boisku między innymi za jego sprawą.

Jak zdążyliśmy zauważyć, piłkarze zwykli mieć bardzo atrakcyjne żony, zwykle także znane medialnie. Wojciech Szczęsny nie jest w tej materii wyjątkiem, gdyż jego żoną jest popularną wokalistką o imieniu Marina.

Teraz, w mediach zawrzało po tym, gdy z ust jednego z komentatorów padły słowa, iż Wojciech Szczęsny ma nieślubne dziecko. Sportowiec odniósł się do tego komentarza.

Jak się okazuje, sportowiec w jednym z wywiadów skomentował plotki, jakie rozpuszczać mieli kibice polskiej reprezentacji na temat bramkarza i jego żony. Jedną z nich była ta o nieślubnym dziecku Szczęsnego, którą w pewnym momencie powtórzył jeden z komentatorów sportowych.

Piłkarz wypowiedział się na ten temat - Okazało się, że mam drugie dziecko, ale już pozamałżeńskie. Nawet ja o tym nie wiedziałem, a już się tym przejąłem. Jak coś ci źle idzie, to ludzie lubią dorabiać jakieś historie do tego. Ta już była taka, że - wow, bardzo kreatywnie - zakpił z hejterów Szczęsny.

Co o tym sądzicie? Skąd mogła się wziąć ta plotka?

O tym się mówi: Maryla Rodowicz zdecydowała się ujawnić zaskakujące fakty ze swojego życia. A myśleliśmy, że wiemy o niej wszystko

Zerknij: To zaskakujące, do czego służy niewielki otwór przy rękojeści rury do odkurzacza. Ma bardzo ważną funkcję