Tytułowana Nostradamusem Bałkanów, jej wizje są w 85 procentach poprawne. Poniektóre z nich to katastrofa w Czarnobylu, śmierć księżnej Diany, rozłam Związku Radzieckiego, tsunami w Tajlandii w 2004 roku.

Baba Vanga, której faktyczne nazwisko brzmiało Vangelia Gushterov, ogłaszała, że ​​uzyskała bardzo nieprzeciętny dar od Boga, aby spojrzeć w przyszłość po tym, jak w zagadkowych okolicznościach straciła wzrok w wieku 12 lat w czasie potężnej burzy.

Baba Vanga zapowiedzi na 2022 rok

Na rok 2022 Baba Vanga przewidziała, że parę krajów azjatyckich i Australia zostanie uderzonych „wzmożonymi nawałami powodzi”. Ulewne deszcze i powodzie rozprzestrzeniają zniszczenie na wschodnim wybrzeżu Australii przez znaczną część roku.

Baba Vanga zasugerowała także, że wielkie miasta zostaną objęte brakiem wody w wyniku suszy. Portugalia, a także Włochy powiedzieli swoim obywatelom, aby zredukowali zużycie wody.

Mówi się, że Włochy doświadczają najgorszej suszy od lat pięćdziesiątych. Baba Vanga przewidziała także następną pandemię na Syberii, albowiem naukowcy odkryją śmiertelnego wirusa, niedożywienie w Indiach z powodu spadków temperatury, które wywołają roje szarańczy, zawitanie obcych przez asteroidę i przechwycenie wirtualnej rzeczywistości.

Prognozy Baby Vangi na idleglejszą przyszłość

Późniejsze wizje dotyczą zmiany orbity Ziemi w 2023 roku i wyprawę astronautów na Wenus w 2028 roku. Przepowiedziała też, że w 2046 roku ludzie będą żyć przeszło 100 lat dzięki technologii przeszczepiania narządów. Od 2100 ma nie być już nocy, a sztuczne światło słoneczne oświetlić ma inną część Ziemi.

O tym się mówi: Karol Strasburger dementuje prasowe doniesienia. Co powiedział o przejściu na emeryturę

Zerknij: Główny Inspektor Farmaceutyczny wydał ważny komunikat. Ze sprzedaży znikają produkty lecznicze. Nie należy ich spożywać