Jak przypomina portal "Pomponik", 18 lipca Rafał i Marcin Mroczkowie świętowali swoje 40. urodziny. Obaj zawdzięczają popularność i rozpoznawalność występowi w uwielbianym przez Polaków serialu "M jak miłość". Swoją opinię na temat aktorów zdradziła Ilona Łepkowska, której Mroczkowie zawdzięczają swój sukces.

Mroczkowie świętują 40. urodziny

Rafał i Marcin Mroczkowie obchodzili 18 lipca swoje 40. urodziny. Co ciekawe, mama aktorów nie miała pojęcia, że spodziewa się dwójki pociech, stąd pojawienie się w odstępie zaledwie 5 minut drugiego syna, wywołało niemałe zaskoczenie.

W młodości Mroczkowie nie planowali kariery aktorskiej, koncentrując się przede wszystkim na sporcie. Tak, jak oni sprawili mamie niespodziankę przy narodzinach, tak i ona zaskoczyła ich zgłoszeniem ich do castingu do "M jak miłość". Bliźniacy z miejsca podbili serca castingowców i zostali obsadzeni w roli Piotra i Pawła Zduńskich.

Ilona Łepkowska widziała Mroczków w roli stworzonych przez siebie postaci i nie da się ukryć, że miała nosa. Nie miała wątpliwości, że byli najlepsi w trakcie zdjęć próbnych. Wskazała, że z perspektywy czasu wcale nie żałuje swojego wyboru, bo bliźniacy "świetnie sobie radzą i budzą sympatię".

Ilona Łepkowska/YouTube @Jastrząb Post
Ilona Łepkowska/YouTube @Jastrząb Post
Ilona Łepkowska/YouTube @Jastrząb Post

"To bardzo fajni chłopcy, skromni, sensowni" - dodała, podkreślając że równolegle z grą w "M jak miłość" zdobywali wykształcenie, zdając sobie sprawę, że ich gra w serialu jest swego rodzaju przygodą i warto się zabezpieczyć na przyszłość.

Spodziewaliście się takich zachwytów ze strony Ilony Łepkowskiej?

To też może cię zainteresować: Przepychanka medialna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trwa w najlepsze. Aktor przerwał milczenie i wydał specjalne oświadczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani obawiają się o przyszłość Małgorzaty Ohme w "Dzień dobry TVN". Słowa dziennikarki ich nie uspokoją. "To dar, że się w niej tyle utrzymałam"

O tym się mówi: Światło dzienne ujrzała wiadomość od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jej treść poraża. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"