Niestety wiele naszych kobiet przestaje dbać o siebie po sześćdziesiątce. „Jestem stara, dlaczego mam się malować” – to od nich słychać. To mnie bardzo zasmuca. Przecież nawet kiedy zaczyna karmić wnuki (a nawet prawnuki), nie przestaje być kobietą. Potwierdzają to ich zagraniczni rówieśnicy.

Ta mieszkanka Stanów Zjednoczonych, Joanna Hopkins, ma siedemdziesiąt osiem lat. Nie chce wyglądać staro i używa kosmetyków znacznie fajniejszych niż większość wizażystów.

Na swoją przemianę Joanna najpierw dokładnie oczyszcza skórę, nakłada bazę, podkład i bezbarwny puder. Dzięki temu skóra staje się matowa.

screen YT
screen YT
screen YT

Kolejne operacje: nałożenie konturu i pomadki.

Następnie za pomocą ołówka Hopkins rysuje brwi i przyciemnia je cieniami.

screen YT
screen YT
screen YT

Tylko spójrz: gładkie i doskonałe łuki!

screen YT
screen YT
screen YT

Na koniec peruka i kolczyki.

screen YT
screen YT
screen YT

To wszystko, transformacja się skończyła. Jest mało prawdopodobne, że poznawszy ją na ulicy, można przypuszczać, że Hopkins wkrótce skończy osiemdziesiąt lat.

screen YT
screen YT
screen YT

Opublikowała swoją transformację w Internecie. W ciągu półtora miesiąca obejrzało go dwa i pół miliona użytkowników YouTube. „Ona jest cudowna!”, „Świetnie wygląda”, „Wspaniały film! Dziękuję Joanno za pokazanie starszym kobietom, że nie muszą rezygnować z dbania o swój wygląd” – napisali internauci.

To też może cię zainteresować: Marek Kondrat zdobył się na wyjątkowo szczere wyznanie na temat swojej żony. Na co nie pozwala mu młodsza o blisko cztery dekady partnerka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Krawczyk Junior zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojego syna. "Są pewne wątpliwości, nie tylko z mojej strony”

O tym się mówi: Minister zapowiada zmiany w wypłacie 14. emerytury. Więcej seniorów będzie mogło skorzystać z pełnej kwoty dodatku