Jak podaje portal "Pomponik", medialna wojna między Joanną Opozdą a rodziną Królikowskich nadal trwa. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaprzecza oskarżeniom żony swojego najstarszego syna, że Antek uchyla się od płacenia alimentów na Vincenta.

Niespodziewany ślub i niespodziewane rozstanie

Latem ubiegłego roku Joanna Opozda i Antek Królikowski złożyli sobie przysięgę małżeńską. Wielu fanów aktora miało nadzieję, że ich idol wreszcie się ustatkował i wspólnie z wybranką stworzy szczęśliwą rodzinę. Niestety brak stałości w uczuciach Antka, dość szybko dał o sobie znać. Jeszcze przed narodzinami syna, zdradził Opozdę z ich wspólną sąsiadką.

Ostatnio aktorka przyznała, że została zmuszona do założenia w sądzie sprawy w związku z tym, że Antek Królikowski nie płaci alimentów na ich synka. "Antek nie płacił alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik" - napisała aktorka.

Na te słowa od razu zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która w sieci otwarcie zaprzeczała słowom Joanny Opozdy.

Wpis Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Wpis Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Wpis Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda

Małgorzata Ostrowska-Królikowski wywołała w sieci burzę

Jedna z internautek zapytała mamę Antka Królikowskiego o to, czy nie jest po ludzku wystd za syna, który miga się od płacenia alimentów na syna. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nazwała ją ironicznie "szczęściarą", która ma lepsze informacje niż ona.

Część internautów otwarcie nazywała zachowanie Królikowskich ustawką, zarzucając, że zniszczyli chrzest Vincenta zaproszeniem na uroczystość ojca Joanny, z którym ona nie utrzymuje kontaktu. Znów pojawił się także argument o brak alimentów od Antka i nie zajmowanie się dzieckiem.

Żona Pawła Królikowskiego stanowczo zaprzeczyła, aby kiedykolwiek brała udział w jakichkolwiek ustawkach. Stwierdziła również, że Antek nie uchyla się od obowiązku płacenia alimentów, bo te nie zostały jeszcze zasądzone przez sąd.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Dobra wiadomość dla fanów Moniki z "Sanatorium miłości". Znów będzie ją można zobaczyć na antenie TVP. W jakiej roli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kulka z folii aluminiowej działa cuda. Jak zastosujesz ten produkt poza kuchnią

O tym się mówi: Nie milkną echa odwołanego chrztu syna Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Głos zabrał spowiednik gwiazd. Duchowny nie przebierał w słowach