Jak przypomina portal "Super Express", Joanna Opozda i Antonii Królikowski rozstali się jeszcze przed narodzinami synka Vincenta. Powodem rozstania miała być zdrada aktora. Niestety relacje pary nie są najlepsze, o czym najwymowniej świadczy ostatnia sytuacja związana z chrztem ich wspólnego syna. Chłopiec miał zostać ochrzczony w ostatnią sobotę, ale na drodze stanął spór jego rodziców. Co o odwołaniu sakramentu sądzi spowiednik gwiazd?

Zamieszanie wokół chrzcin małego Vincenta

Joanna Opozda przekonuje, że bardzo zależało jej na ochrzczeniu Vincenta. Chciała również, żeby w tym wyjątkowym dniu w kościele pojawił się Antek Królikowski i jego bliscy. Niestety wydarzenie ostatecznie nie doszło do skutku. Przyczyną takiego obrotu spraw, miał być fakt, że Antek Królikowski zaprosił na wydarzenie ojca aktorki, z którym ona nie utrzymuje kontaktów.

Dowiedziawszy się o tym, że na uroczystości ma się pojawić jej ojciec, Joanna Opozda zdecydowała się ją odwołać w piątek wieczorem. Aktorka pokazała wiadomości, w których informowała o odwołaniu chrzcin oraz o powodach, które wpłynęły na podjęcie przez nią takiej decyzji.

Mimo to, Królikowscy zjawili się w sobotę po kościołem, w którym miały się odbyć chrzciny. W sieci zawrzało i jeśli cokolwiek w tej sprawie jest pewne, to tylko to, że zaczęło się publiczne pranie rodzinnych brudów, a każda ze stron jest przekonana o tym, że ma rację. Nie wiadomo, kiedy Vincent zostanie ochrzczony.

Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt
Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt
Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt

Spowiednik gwiazd o odwołaniu chrztu

Głos w sprawie odwołanego chrztu zabrał spowiednik gwiazd. Ks. Janusz Koplewski podkreślił, że nie jest jego rolą osądzanie całej sytuacji, choć dodał, że wydaje mu się to "nie poważne". Zacytował także słowa z Pisma Świętego: " Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony, a kto nie uwierzy, będzie potępiony".

Duchowny podkreślił również, że za to, aby dziecko przystąpiło do sakramentu chrztu odpowiedzialni są jego rodzice i nikt poza nimi. Przypomniał również, że w trakcie składania przysięgi małżeńskiej, zarówno Antek, jak i Joanna zadeklarowali, że chcą wychować swoje potomstwo w wierze.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące zdjęcia Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Czy znów kwitnie miłość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To było bardzo trudne pożegnanie dla uczestników „Sanatorium miłości”. Niny Busk nie ma już z nami

O tym się mówi: Teresa Lipowska może być niezwykle dumna z ukochanego syna. Aktorka znana z roli seniorki rodu Mostowiaków może polegać na swoim jedynaku Marcinie