Jak podaje portal "Goniec", fani Moniki z "Sanatorium miłości" mają powody do zadowolenia. Okazuje się, że uwielbiana kuracjuszka już niebawem znów pojawi się na antnie TVP. W jakiej roli będziemy mogli ją zobaczyć teraz?

Monika z "Sanatorium miłości" wraca z własnym show?

"Sanatorium miłości" to jeden z niekwestionowanych hitów publicznego nadawcy, który doczekał się sporej liczby wielbicieli. Widzowie chętnie śledzą losy kolejnych seniorów, którzy w programie szukają przyjaźni i miłości. Wielu z kuracjuszy wciąż może liczyć na zainteresowanie ze strony fanów, którzy śledzą, jak dalej toczą się ich losy.

Jedną z bardziej lubianych uczestniczek miłosnego show, jest Monika Zajączkowska. Jej profil w mediach społecznośiowych obserwuje wiele osób, którzy są między innymi ciekawi tego, czy była kuracjuszka "Sanatorium miłości" i Andrzej, będą w końcu razem.

Wiele wskazuje na to, że wielbiciele Moniki Zajączkowskiej będą mieli okazję zobaczyć ją na antenie TVP. Już ruszyły zdjęcia do nowego formatu stacji. Ma to być program pod tytułem "Polska mnie cieszy", w którym Zajączkowska miałaby za zadanie prezentować ciekawe turystycznie miejsca w naszym kraju i to nie koniecznie te najbardziej oczywiste.

Zajączkowska ma być jedną z trzech gospodyń nowego formatu. Fani kuracjuszki "Sanatorium miłości" przyznają w komentarzach już deklarują, że z pewnością będą oglądali program z jej udziałem i już nie mogą doczekać się premiery.

Jesteście ciekawi, jak z nowym wyzwaniem poradzi sobie Monika Zajączkowska?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa odwołanego chrztu syna Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Głos zabrał spowiednik gwiazd. Duchowny nie przebierał w słowach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniah: Kinga Rusin stara się nie zabierać głosu w sprawie byłego męża. Wiadomo jednak, co sądzi o zamieszaniu wokół Tomasza Lisa

O tym się mówi: Nad Polskę nadciąga potężny upał. IMGW wskazuje konkretną datę. Czy padną rekordy temperatur