Może to być spowodowane różnymi rzeczami, wydarzeniami z życia lub po prostu osiągnięciem wieku, w którym dany styl już nie spełnia oczekiwań i się nie sprawdza.

Ten stylista ma magię w swoich dłoniach. Metamorfoza jest gwarantowana

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MAKEOVERGUY (@makeoverguy)

Wtedy bardzo pomocny jest dobry stylista, który w indywidualny sposób dobierze swojej klientce odpowiedni styl, kolor, kształt i długość fryzury.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MAKEOVERGUY (@makeoverguy)

Gdy połączy się nową stylizację włosów z odpowiednio dobranym makijażem i strojem, może okazać się, że kobieta jest trudna do rozpoznania, po tych wszystkich metamorfozach. Tak to właśnie było z jedną z wielu klientek znanego stylisty fryzur Chrisa Hopkinsa, 57-letnią Glenną.

źródło: YouTube/ MAKEOVERGUY

Zanim stylista przeszedł do konkretów i zajął się wizerunkiem kobiety z Florydy, przyznała szczerze, że ma 57 lat, lecz czuje się na 42 i chciałaby odmłodnieć o kilkanaście lat. Po znacznym skróceniu jej włosów za ramiona do długości BOB i uformowaniu struktury w objętości, wykonaniu profesjonalnego makijażu i przedłużeniu rzęs, Glenna stwierdziła, że wygląda znacznie młodziej, nawet jak z czasów hippisowskich.

O tym się mówi: Piotr Kraśko umieścił swoją mamę w domu opieki. Ile go to kosztuje

Zerknij tutaj: Znana polska projektankta zdecydowała się ocenić styl Agaty Kornhauser-Dudy. Zdradziła, co powinna zmienić pierwsza dama