51-letni dziennikarz przeżył w dzieciństwie ogromną traumę, gdyż w wieku 7 lat doznał opuszczenia przez ojca Tadeusza Kraśko, który wszedł wówczas w relację z Niną Terentiew.

Gdy miał 7 lat, ojciec odszedł do Niny Terentiew. Teraz jego mama mieszka w domu opieki

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Jako chłopiec wychowywał się z mamą Barbarą. Jak Przyznał w jednym z wywiadów, odczuwał ogromny brak obecności ojca w jego życiu. Przyznał, że nie mógł odbyć wielu rozmów pod nazwą “męskich”, gdyż mama lub babcia nie były odpowiednimi rozmówcami w tym zakresie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Jak ustaliły media, aktualnie pani Barbara Pietkiewicz-Kraśko przebywa w domu opieki w Skolimowie. Dziennikarz Piotr Kraśko podczas udzielania wywiadów mediom bardzo oszczędnie opowiadał o swoich rodzinnych sprawach, jednak odważył się na wyznanie, że wychowywał się bez ojca - Wychowałem się bez ojca. Wyobrażałem sobie, że kiedy mężczyzna wie, że sam zostanie tatą, to przypomina sobie te wszystkie wspaniałe sytuacje, które przeżył z tatą i myśli sobie: "o, to ja teraz będę robił to samo. Pójdziemy na rower, będziemy łowić ryby, będziemy grać w piłkę nożną, siatkówkę, razem odrabiać lekcje. Ja takich wspomnień nie miałem - wyznał dziennikarz.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Teraz Super Express donosi, że Pani Barbara, mama Piotra Kraśko jest mieszkanką znanego dom opieki w podwarszawskim Skolimowie. Jak ustalili dziennikarze, za Powiedz swojej mamy dziennikarz najprawdopodobniej musi płacić 5892 zł.

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski przypomniał swoje wypełnione przepowiednie. To, co mówił, przestało być już niechcianą teorią

Zerknij: W jednym z polskich kościołów pojawiła się lista grzechów. Zapisane w niej winy, zaskoczyły nawet duchownych