Jak podaje portal "Pomponik", związek Agaty Buzek i Jacka Braciaka długo pozostawał tajemnicą. Kiedy wyszedł na jaw, szybko pojawiły się informacje, że para się rozstała. Postanowili jednak dać sobie jeszcze jedną szansę. Wiele wskazuje na to, że i tym razem koniec był nieuchronny.

Tajemnicza para

O związku Agaty Buzek i Jacka Braciaka wiedziało niewielu. Przez długi czas udawało im się zachować łączącą ich relację w tajemnicy. Znacznie głośniej było o ich rozstaniu. Znajomi pary w w końcówce ubiegłego roku donosili, że aktorska para nie jest już razem.

Z nieoficjalnych informacji wynikało, że parze nie posłużyła wymuszona przez epidemię koronawirusa duża ilość wspólnie spędzanego czasu. Pracowali razem na planie "Mojego wspaniałego życia" i jeśli wierzyć doniesieniom, po skończonej pracy Braciak wrócił do swojego mieszkania, a Buzek wyleciała do Paryża.

Agata Buzek i Jacek Braciak/YouTube @Plotki Pl
Agata Buzek i Jacek Braciak/YouTube @Plotki Pl
Agata Buzek i Jacek Braciak/YouTube @Plotki Pl

Fani pary z radością przyjęli informację o tym, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. Wygląda jednak na to, że radość ta nie potrwała długo.

Braciak i Buzek znów nie są razem?

"Na Żywo" donosi, że powrót do siebie Jacka Braciaka i Agaty Buzek to już przeszłość. Para po raz kolejny miała się rozstać. Jacek Braciak już miał znaleźć pocieszenie u boku innej kobiety. Widziano go z tajemniczą brunetką. Mieli "raczyć się kawą i razem robić zakupy".

Jeden ze znajomych aktora zdecydował się skomentować rozstanie Jacka Braciaka z Agatą Buzek i jego spotkanie z inną, w zaskakujący sposób. "Ech, od razu kryzys, może to siostra" - cytuje jego wypowiedź "Na żywo".

Jak myślicie, jaka jest prawda o związku Jacka Braciaka i Agaty Buzek?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska mówi o trzecim dziecku. Takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomniał swoje wypełnione przepowiednie. To, co mówił, przestało być już niechcianą teorią

O tym się mówi: Znana polska projektankta zdecydowała się ocenić styl Agaty Kornhauser-Dudy. Zdradziła, co powinna zmienić pierwsza dama