Jak podaje portal "O2", Renee Parsons schyliła się po leżący na ziemi banknot i wtedy, z jej ciałem zaczęło się dziać coś dziwnego. Jej stan był coraz gorszy i konieczna okazała się wizyta w szpitalu. Co się dokładnie wydarzyło?

Kobieta schyliła się po banknot, trafiła do szpitala

"New York Post" relacjonuje, że cała sytuacja miała miejsce w restauracji sieci McDonald's w Bellevue w stanie Tennessee. Renee Parsons wybrała sie do lokalu wspólnie ze swoimi najbliższymi - mężem i dwójką dzieci. W pewnym momencie, na podłodze dostrzegła banknot. Schyliła się, żeby podnieść go z podłogi.

Kilka minut później kobieta straciła panowanie nad własnym ciałem, które zaczęło drętwieć. W pewnym momencie Renee zemdlała. Niezbędne okazało się przewiezienie jej do szpitala, gdzie lekarze stoczyli walkę o jej życie.

Nie tylko Renee doświadczyła przykrych dolegliwości, po dotknięciu banknotu. Dotknęły one również jej męża. Mężczyzna poczuł, że drętwieją mu usta, a na ręce pojawiła się wysypka. Sprawą zajęła się policja.

Renee Parsons/Facebook @WKRN News 2
Renee Parsons/Facebook @WKRN News 2
Renee Parsons/Facebook @WKRN News 2

Policja prowadzi śledztwo

Justin, który kiedyś sam pracował w organach ścigania, przypuszczał, że banknot był nasączony fentanylem - substancją, która w sposób bezpośredni oddziałowuje na układ nerwowo. Podejrzeń mężczyzny nie podzielają jednak śledczy, którzy zajęli się sprawą.

Badania toksykologiczne nie wykazały w organizmie kobiety żadnych substancji medycznych. Samo dotknięcie skażonego banknotu nie powinno wywołać takiej reakcji w organizmie kobiety. Doktor Rebecca Donald wskazuje, że tak silną reakcję mogłoby spowodowąć dotknięcie substancją błoń śluzowych.

Badania laboratoryjne/YouTube @Radjo Maryja
Badania laboratoryjne/YouTube @Radjo Maryja
Badania laboratoryjne/YouTube @Radjo Maryja

Sprawa jest w toku.

To też może cię zainteresować: Na te rośliny w ogrodzie należy uważać. Kontakt z nimi może skończyć się przykrymi dolegliwościami, a nawet doprowadzić do zgonu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Od dwóch miesięcy nie jestem w stanie ruszyć się z fotela. Czy mam to po matce

O tym się mówi: Rosyjska propaganda po raz kolejny uderza w Polskę. Padły mocne oskarżenia pod adresem naszego kraju i polskich elit politycznych