Od dawna nie jestem małą dziewczynką. Mam 33 lata i jestem mężatką z dwójką dzieci. Na pierwszy rzut oka nic specjalnego. Dzieci jak dzieci… Człowiek jak człowiek. Tylko ciągłe podróże służbowe ukochanej osoby trochę mi przeszkadzają, ale zapewnia mnie, że na niepotrzebnie się martwię. Tylko mój ukochany przynosi pieniądze naszej rodzinie. Mamy już solidne długi i pożyczki.

Prawdopodobnie najbardziej problematyczna ze wszystkich postaci w naszej rodzinie. Mój mąż jest pedantem, a ja okropną bałaganiarą. W końcu wpłynęły na nas różne sposoby wychowania. Dorastałam w rodzinie, w której czystość nie była najważniejsza, a mój mąż dorastał z bardzo wybredną mamą. Nawiasem mówiąc, ona nas nie odwiedza. Mówi, że nie znosi bałaganu w naszym domu. Nie nalegam specjalnie, bo rozumiem, że gospodyni jest taka jak ja. Chociaż staram się gotować, czuwać nad dziećmi. Ale wszystko musi być pod ścisłą kontrolą męża. W końcu jak go nie ma, mogę tak pobrudzić mieszkanie w kilka dni, że wtedy ledwo mogę zmyć brud.

Nigdy nie miałam idealnego porządku. Od dwóch miesięcy nie potrafię zrozumieć blokady w kuchni. Myślę, że to wszystko z powodu mojego dziwnego stanu. Ostatnio jestem w fatalnym nastroju, krzyczę na dzieci, klepie je po plecach, rzadko sprzątam, tygodniami nie wychodzę, po prostu kładę się i karcę siebie, że jestem złą matką.

Dodatkowo mam problemy z figurą. Ale nie mogę zacząć chudnąć. Z tego powodu nie chcę nikogo widzieć, z nikim rozmawiać ani nic robić. Odpowiada mi tylko spokój. Rozumiem, że to nie jest normalne, staram się coś wymusić, ale z każdym miesiącem, rokiem jest tylko gorzej. Wciąż bardzo się boję, że stanę się jak moja mama (ma niesamowity chlew w domu).

Ostatnio nawet myślałam o tym, że to dziwna choroba. Być może dziedziczna.

Chociaż wydaje Ci się, że na próżno narzekam, mówią, że po prostu trzeba wstać i zacząć coś zmieniać. Ale nie mogę tego zrobić. Czuję ciągły strach i niepokój. A wszystko, co muszę zrobić, to obwiniać się za to, że jestem zła. Rozumiem, że nie da się tak żyć. Ale nie mogę znaleźć wyjścia. Czy ktoś miał coś takiego? Co radzisz mi zrobić?

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na tamat Krzysztofa Cugowskiego obiegły media. Co dalej z jego udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zerknij tutaj: Donald Tusk zwrócił się z ważnym apelem do Jarosława Kaczyńskiego. Czy lider Prawa i Sprawiedliwości zareaguje na słowa oponenta