Jak przypomina portal "Lelum", ani Krzysztofa Cugowskiego nie kryli niepokoju, kiedy piosenkarz nie pojawił się na nagraniu kolejnego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Przyczyną jego nieobecności okazało się zakażenie koronawirusem i konieczność pozostania w izolacji. Kiedy znów będzie można zobaczyć Krzysztofa Cugowskiego w show Polsatu?

Krzysztof Cugowski zasiadł na fotelu sędziowskim

Trwają prace nad 16 już odsłoną uwielbianego przez widzów programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie będą mogli oglądać nowe zmagania artystów już w marcu. Nowy sezon to nie tylko występy nowych gwiazd, ale także zmiany w składzie jurorskim. Miejsce Andrzeja Gromali miał zająć Krzysztof Cugowski.

Fani artysty nie kryli radości, że będą mogli go zobaczyć w tej nowej roli, nie mając wątpliwości, że świetnie sobie z nią poradzi. Niestety artysta nie pojawił się w poniedziałek 21 lutego na nagraniu. Powodem jego nieobecności okazał się Covid-19 i konieczność poddania się izolacji. Informacja o tym, miała do ekipy programu dotrzeć w ostatniej chwili.

Jednocześnie sam Krzysztof Cugowski postanowił uspokoić swoich wielbicieli. "I oto przeszedłem w tryb online. Od razu uprzedzam rozwiązanie jest tymczasowe" - zapewnił Krzysztof Cugowski. Na dołączonym przez artystę zdjęciu widać, że Cugowski czuje się dobrze i zakżenie przechodzi łagodnie. Pod postem pojawiło się wiele życzeń, jego szybkiego powrotu do zdrowia.

Wiele wskazuje na to, że kiedy tylko artyście zakończy się okres izolacji, będzie bez przeszkód mógł zasiąść w fotelu jurora.

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie z tym zadaniem?

To też może cię zainteresować: Odejście Witolda Paszta spowodowało pustkę w życiu wielu ludzi. Jego dwuletnia wnuczka wciąż woła dziadka. To wzrusza do łez

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezydent Andrzej Duda zdobył się na wyjątkowy gest wobec Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko zostało nagrane

O tym się mówi: Marta Manowska zaskoczyła wyznaniem, że "zakochała się po uszy". Co jej deklaracja ma wspólnego z programem "Sanatorium miłości"