Jak przypomina portal "Lelum", Marta Manowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Władze publicznego nadawcy chętnie powierzają jej kolejne zadania. Prowadzi uwielbiane przez widzów programy, takie jak między innymi "Rolnik szuka żony", czy "Sanatorium miłości". Ostatnio Manowska zdradziła kilka słów na temat uczestników nowej edycji tego ostatniego.

Przygotowania do czwartej edycji "Sanatorium miłości"

Nie ulega wątpliwości, że program "Sanatorium miłości" jest jednym z formatów, które widzowie TVP po prostu pokochali, także dzięki prowadzącej - Marcie Manowskiej. Obecnie trwają przygotwania do czwartego sezonu programu. Manowska nie ukrywa, że jest niezwykle szczęśliwa, że może po raz kolejny brać udział w tej wyjątkowej przygodzie.

Przy okazji zdradziła, że uczestnicy, którzy pojawią się w tym sezonie, zrobili na niej piorunujące wrażenie. Marta Manowska stwierdziła, że ludzie, których poznała prezentują niezwykle wysoką klasę. Przyznała, że rozmawiała z każdą z osób, pytając o to, czy są szczęśliwi. Wszyscy odpowiedzieli, że są.

Zdaniem gospodyni "Senatorium miłości" energia osób pojawiających się w tej edycji nie może się równać z tym, co mogliśmy zobaczyć w poprzednich odsłonach. "Ja jestem w tej grupie zakochana po uszy" - wyznała, co niewątpliwie jest dobrą rekomendacją do obejrzenia najnowszej odsłony programu.

Marta Manowska rozbudziła w was ciekawość i chęć obejrzenia czwartego sezonu "Sanatorium miłości"?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: