Jak podaje portal "Super Express", Agata Kornhauser-Duda uchodzi obecnie za ikonę stylu. Pierwsza dama zwykle stawia na bezpieczną elegancję, choć zdarza jej się postawić na bardziej odważne kolory, wzory, czy ozdoby. Przez lata styl obecnej pierwszej damy ewoluował. Żona prezydenta Andrzeja Dudy przeszła sporą drogę. Zobaczcie, jak zmieniała się przez lata.

Jak zmieniała się Agata Kornhauser-Duda?

Agata Kornhauser-Duda wprowadziła się do Pałacu Prezydenckiego w 2015 roku, kiedy jej mąż został wybrany na najwyższy urząd w państwie. Obecnie prezydent Andrzej Duda pełni swoją drugą kadencję, która zakończy się w 2025 roku. W ciągu ostatnich lat mieliśmy okazję zobaczyć, jak zmienia się styl Agaty Dudy.

Agata Kornhauser-Duda w czasie kampanii w 2015 roku/YouTube @Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda w czasie kampanii w 2015 roku/YouTube @Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda w czasie kampanii w 2015 roku/YouTube @Andrzej Duda

Przed tym, jak Agata Kornhauser-Duda została pierwszą damą, pracowała jako nauczycielka języka niemieckiego w jednym z krakowskich liceuów. Nosiła wówczas proste garsonki, których kolorystyka była stonowana. Nie pozwalała sobie także na szaleństwo z dodatkami.

To niespecjalnie się zmieniło w momencie, kiedy zamieszkała w Pałacu Prezydenckim. W początkowym okresie pierwszej kadencji prezydenta Andrzeja Dudy, jego żona stawiała na spódnice i żakiety, rzadko pojawiając się w spodniach.

Wraz z upływem czasu, znacznie chętniej eksperymentowała. Zmieniła fryzurę, a kolorystyka jej ubrań stała się znacznie bogatsza. W jej garderobie zaczęły pojawiać się sukienki, w znacznie wyrazistszych kolorach i wzorach.

Ostatnio możemy oglądać pierwszą damę w spodniach i dobranych do nich długich marynarkach, które eksponują sylwetkę pierwszej damy.

Jak podoba się wam obecny styl Agaty Kornhauser-Dudy?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Ibisz szczerze wypowiedział się o swoim trzecim małżeństwie. Ze strony gwiazdora Polsatu padły wartościowe słowa, które zamkną usta krytykom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przestrzegając tych prostych zasad, przygotujesz rosół idealny. Będzie złocisty i aromatyczny

O tym się mówi: Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek znalazł pocieszycielkę. Co wiadomo o kobiecie, z którą widywany jest tancerz