Jak przypomina portal "Pomponik", Anna Ziemba na długo zapadnie w pamięć fanów programu "Sanatorium miłości", głównie za sprawą związku z Piotrem. Para zaręczyła się w finałowym odcinku show, jednak nie był to początek ich wspólnej drogi przez życie, ale początek końca. Niedawno Piotr wybrał się z nową partnerką na wakacje do Grecji. Okazuje się, że Ania też postanowiła trochę odpocząć. I ona nie spędziła urlopu sama. Kto towarzyszył Annie Ziembie?

Zaręczyny i rozstanie

Wielbiciele "Sanatorium miłości" w ostatnim sezonie nie mogli narzekać na brak emocji. Wiele dostarczył im duet Piotr i Anna, którzy w finałowym odcinku zaręczyli się. Wszyscy mieli nadzieję, że niebawem będą mogli oglądać relację z ich wesela. Zamiast ślubu było jednak rozstanie.

Anna nie ukrywała, że życie w małej miejscowości nie było dla niej - jak sama mówi, do szczęścia potrzebuje wokół siebie ludzi. Do tego nie specjalnie podobało jej się to, że dla Piotra praca była bardzo ważna.

W rozmowie z "Telemagazynem" przyznała, że wspólnie z Piotrem postanowili dać sobie trochę czasu i luzu, żeby przeknać się, czy uczucie, jakie zrodziło się między nimi w programie, jest czymś prawdziwym.

Anna Ziemba cieszy się wakacyjnym wypoczynkiem. Nie jest sama

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Anna Ziemba zamieściła zdjęcia z wakacyjnego wyjazdu do Łeby. Z relacji, jakie zamieszcza w sieci wynika, że nie narzeka ani na brak towarzystwa, ani na nudę.

Nad Bałtyk wybrała się wspólnie z rodziną. Na zdjęciach możemy zobaczyć ją w towarzystwie wnucząt i córek. Do tego zawsze jest w ruchu. Na jednym z nagrań można zobaczyć nawet, jak Anna gra w piłkę. Nie da się ukryć, że całkiem dobrze jej to wychodzi.

Myślicie, że jest jeszcze szansa na to, żeby Anna i Piotr byli jeszcze razem?

To też może cię zainteresować: Wiadomo, na jakie zarobki mogą liczyć Danuta Holecka i Piotr Kraśko. Kwoty robią ogromne wrażenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny swojego męża. Trudno przejść obok tego nagrania obojętnie

O tym się mówi: Ważna wiadomość abonentów RTV. Wprowadzono poważne zmiany na liście zwolnionych z opłat