Jak podaje portal "Jastrząb Post", data 10 lipca była bardzo szczególna dla Agnieszki Woźniak-Starak. Tego dnia, jej tragicznie zmarły mąż obchodziłby swoje 42. urodziny. Aby uczcić ten dzień, dziennikarka zdecydowała się wybrać w wyjątkowe dla niej miejsce. Wszystko zdecydowała się uwiecznić.

Agnieszka Woźniak-Starak i bolesna strata

W sierpniu 2019 roku świat Agnieszki Woźniak-Starak rozpadł się na kawałki. Dziennikarka w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno, straciła swojego męża - Piotra Woźniaka-Staraka. Po śmierci ukochanego dziennikarka usunęła się w cień i na jakiś czas zrezygnowała z telewizji. W końcu jednak zdecydowała się wrócić i dziś możemy ją oglądać w "Dzień dobry TVN".

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak byli ze sobą bardzo szczęśliwy. Kiedy producent oświadczył się jej w czasie balu Fundacji TVN, dziennikarka od razu się zgodziła. Pobrali się w romantycznej Wenecji. Niestety ich historia nie miała szczęśliwego zakończenia i niebawem będziemy obchodzić trzecią rocznicę śmierci Piotra.

Piotr Woźniak - Starak/ screen youtube
Piotr Woźniak - Starak/ screen youtube
Piotr Woźniak - Starak/ screen youtube

Agnieszka Woźniak-Starak, choć próbuje układać sobie życie na nowo, nie zapomina o ukochanym mężu.

Agnieszka Woźniak-Starak obchodzi urodziny męża

Gdyby Piotr Woźniak-Starak nadal by żył 10 lipca obchodziłby swoje 42. urodziny. Dziennikarka postanowiła uczcić urodziny ukochanego męża. Zdecydowała się w tym dniu wybrać w wyjątkowe miejsce. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z rejsu motorówką.

Wpis Agnieszki Woźniak-Starak/Instagram @Agnieszka Woźniak-Starak
Wpis Agnieszki Woźniak-Starak/Instagram @Agnieszka Woźniak-Starak
Wpis Agnieszki Woźniak-Starak/Instagram @Agnieszka Woźniak-Starak

Choć Agnieszka Woźniak-Starak nie podała dokładnej lokalizacji, w której powstało nagranie, można przypuszczać, że rejs odbył się na jednym z mazurskich jezior, które Piotr Woźniak-Starak tak bardzo kochał.

Piotr Woźniak-Starak/Instagram @Agnieszka Woźniak-Starak

Wcześniej dziennikarka zdecydowała się zamieścić jedno ze zdjęć męża, które zostało zrobione niedługo przed jego śmiercią.

Jak podoba się wam sposób uczczenia urodzin ukochanego męża przez Agnieszkę Woźniak-Starak?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski ponownie ostrzega. Zapowiada ogromne zaskoczenie. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek znalazł pocieszycielkę. Co wiadomo o kobiecie, z którą widywany jest tancerz

O tym się mówi: Pacjenci przyjmujący jeden z leków, odchodzą z apteki z kwitkiem. Kiedy produkt będzie znów dostępny