Kolejny już raz media przekazują trudne do przełknięcia wiadomości dotyczące wydarzeń, o których już od dawna mówiło wielu jasnowidzów i analityków ekonomicznych.

Z racji tego, że Krzysztof Jackowski bardzo regularnie przekazuje informacje dotyczące swoich wizji i poczuć, "o2" kolejny raz opisuje tragiczną sytuacją, jaka nas czeka w najbliższym czasie.

Co przepowiedział jasnowidz na kolejne miesiące?

Jak pamiętamy, Krzysztof Jackowski od początku trwania medialnej narracji na temat śmiercionośności zarazy, która w szybkim tempie stała się jedyną, leczą w Polsce chorobą, przekazuje nam wiadomości i ostrzeżenia dotyczące realizacji stopniowo wprowadzonego planu, który ma na celu odebrać nam wolność, wszelkie prawa obywatelskie, wszystko, co posiadamy materialnego.

Jasnowidz ostrzegał nas również i do dzisiaj nie zmienił narracji na temat konieczności robienia zapasów produktów, która być może już niedługo będą towarem deficytowym lub będą stanowić swego rodzaju walutę.

Ostatnia transmisja, którą widzowie i słuchacze jasnowidza mogli prześledzić, była kolejną ze złych informacji, dotyczących kryzysu i reglamentacji żywności - Mam takie odczucie, że w którymś momencie waluty zostaną przetrącone. Może to być szokiem dla nas wszystkich. Czuję wielkie spadki i potężny krach raptowny, który zburzy dotychczasowy porządek ekonomiczny. (...) W moim poczuciu żyjemy w końcówce pewnego ładu finansowego - stwierdził jasnowidz.

To kolejna porcja złych wiadomości negatywnej energii i niskich wibracji. Komentarze pokazują, że wielu obywateli jest już bardzo zmęczony tego typu przekazami, które wciąż są powtarzane.

Przypomnij sobie: NATYCHMIASTOWA REAKCJA LARY GESSLER NA PYTANIE O IMIĘ DLA NIENARODZONEGO SYNKA. GWIAZDA PROMIENIEJE W CIĄŻY. JUŻ PRZYGOTOWUJE MIEJSCE DLA DZIECKA

Portal "Życie News" pisał również: PEWNA KWIACIARNIA NAZWAŁA TĘ ROŚLINĘ IDEALNĄ DO MIESZKANIA. OCZYSZCZA POWIETRZE I JEST PRAKTYCZNIE NIEZNISZCZALNA. ŚWIETNY KWIAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH