Lara Gessler prężnie działa w branży gastronomicznej, a swój niewątpliwy talent z pewnością odziedziczyła po znanej mamie. Jednak gwiazda pracuje na swoją markę i nie zamierza odcinać kuponów od popularności niesamowicie popularnej rodzicielki. Pisze książki, prowadzi własnej biznesy, propaguje wiedzę o kulinariach. Teraz spodziewa się drugiego dziecka.

Mężem Lary jest Piotr Szeląg, a para sformalizowała związek pod koniec pierwszej ciąży restauratorki. Urocza Nena przyszła na świat jesienią 2020 roku. W rozmowie z jastrząb Post zdradziła, że zna już płeć dziecka i powoli przygotowuje pokoik dla dziecka, jednak nie spieszy się z tym, bo ma już doświadczenie z Neną.

Lara Gessler o imieniu dla drugiego dziecka. Gwiazda pochwaliła się fanom, że jest to chłopiec. Czy będzie równie oryginalna co imię dla córeczki?

Gwiazda, która zawsze marzyła o córce i synu poinformowała fanów, że jej pragnienie się spełniło i spodziewa się chłopca. W niedawnej sesji Q&A na Instagramie postanowiła odnieść się do pytania internautki o imię dla synka.

- Wybraliśmy, ale jeszcze nie mówimy. Musimy sprawdzić, czy będzie pasowało – napisała gwiazda, nie zaskakując odpowiedzią.

Czy będzie oryginalne, czy też nie najważniejsze, by dziecko urodziło się zdrowe i szczęśliwe. Tego właśnie życzymy Larze i jej mężowi.

Jak informował portal "Życie News": TELEWIZJA POLSKA PRZEGRAŁA GŁOŚNY PROCES SĄDOWY Z MONIKĄ OLEJNIK. PAŃSTWOWA STACJA MA ORZECH DO ZGRYZIENIA. CZY DZIENNIKARKA OTRZYMA ZADOŚĆUCZYNIENIE

Przypomnij sobie: KATARZYNA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL SZYKUJĄ SIĘ DO SPRAWY ROZWODOWEJ. AKTORKA MIAŁA PODAROWAĆ EKS MĘŻOWI NIESPOTYKANY PREZENT. CO DLA NIEGO ZROBIŁA

Portal "Życie News" pisał również: DZIĘKI TEJ MONECIE MOŻNA SOWICIE PODREPEROWAĆ DOMOWY BUDŻET. POCHODZĄCY Z OKRESU PRL OKAZ MOŻE BYĆ WART NAWET 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH. JAK TO MOŻLIWE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DROŻYZNA W POLSCE SZALEJE CORAZ BARDZIEJ. SYTUACJA FINANSOWA POLAKÓW POGARSZA SIĘ CORAZ BARDZIEJ. WKRÓTCE CZEKA NAS INFLACJA NA POZIOMIE 20 PROCENT