Nic tak nie interesuje ludzi, jak afery związane z osobami ze świata show-biznesu nakręcane przez media.

Czy Tomasz Lis wystawił za bezcen willę w Konstancicnie-Jeziornej?

Aktualnie na tapet trafił dziennikarz i były naczelny Newsweeka Tomasz Lis, który pomimo zarzucanych mu czynów związanych z mobbingiem i niestosownym zachowaniem wobec pracowników, cieszy się życiem u boku pięknej kobiety.

Teraz Pomponik donosi, że willa w Konstancinie należąca do Tomasza Lisa jest na sprzedaż. Ta informacja jednak nie jest najbardziej zaskakująca, gdyż każdy ma prawo sprzedać nieruchomość w Konstancinie.

Tabloidy jednak postanowiły podkreślić powagę sytuacji, podając kwotę, jaką przyszły właściciel nieruchomości będzie musiał zapłacić dziennikarzowi. Według Pomponika, oferta sprzedaży, jaka pojawiła się niedawno na jednej z platform z nieruchomościami, dotyczy właśnie willi będącej własnością dziennikarza.

Jak widnieje w ofercie, 47 zł 639 zł za metr kwadratowy to cena, jaką będzie trzeba zapłacić, chcąc nabyć nieruchomość. Wkład własny wynosi 20% z 5 milionów euro, czyli 1000000 zł. W ofercie widnieje informacja, że willa ma 504,2 m2 powierzchni, działka, na której stoi posiadłość ma 3656 metrów kwadratowych, budynek posiada 7 pokoi, zdalną obsługę, ogrzewanie gazowe, garaż, a rok budowy to 2009.

Przypomnijmy, że jeśli oferta dotyczy willi wspomnianej przez Pomponika, jest to dom, w którym Tomasz Lis spędził dziesięć lat z byłą już żoną Hanną Lis.

O tym się mówi: Nie musisz od razu wyrzucać tej skórki. Włożona do lodówki mocno zaskoczy

Zerknij tutaj: Prognoza pogody na lipcowe dni mocno zaskakuje. Co nas czeka w najbliższym czasie