Tym razem chodzi o serialowego proboszcza Antoniego z “Plebanii”, Włodzimierza Matuszaka, który na planie produkcji spotkał swoją 35 lat młodszą miłość.

Para poznała się na planie serialu "Plebania"

Jak się okazuje, obecnie aktorzy są już małżeństwem. Fani serialu “Plebania” dobrze wiedzą, że jego emisja dobiegła już końca, lecz w ich pamięci wciąż pozostają bohaterowie serialu, których losy były śledzone przez miliony Polaków przed telewizorami.

Wszyscy z zapartym tchem kibicowali księdzu Antoniemu, który zmagał się z mroczną naturą jego serialowego przeciwnika Janusza Tracza, który jako czarny charakter rozsiewał zło wokół siebie.

W tych swoich zmaganiach proboszcz symbolizował dobro walczące ze złem, ofiarując jednocześnie mieszkańcom miejscowości, w której toczyła się akcja dobrą radę, spokój, przykład prawdziwej wiary i wsparcie w trudnych chwilach, których przyczyną był bardzo często właśnie Janusz Tracz.

Teraz "Gazeta.pl" donosi, że w 2015 roku Włodzimierz Matuszak ożenił się z serialową Darią, Karoliną Nolbrzak, z którą dzieli go spora różnica wieku 35 lat.

Jak widać na instagramowym profilu aktorki, jest szczęśliwą 40-latką, która cieszy się życiem u boku przystojnego męża i syna maturzysty.

O tym się mówi: Kreml wciąż kontynuuje agresję na Ukrainie. Kolejni cywile padli ofiarą Rosjan

Zerknij tutaj: Ostatni modowy wybór Agaty Kornhauser-Dudy wywołał spore poruszenie. Wielu uznało go za zupełnie nietrafiony