Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Agata Kornhauser-Duda gościła na obchodach 85-leciu działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Cianowicach. Wiele osób zwróciło uwagę na stylizację pierwszej damy, która mocno wyróżniała się na tle gospodyń. Część obserwatorów uznała, że żona prezydenta Andrzeja Dudy zaliczyła modową wpadkę.

Agata Kornhauser-Duda świętuje

Pierwsza dama stroni od aktywności medialnej, nie zabierając głosu nawet w najważniejszych kwestiach społeczno-politycznych. Często spotyka się za to z ludźmi, towarzysząc im w ważnych chwiach. Tak było niedawno, kiedy pojawiła się w Cianowicach, gdzie wspólnie z tamtejszym Kołem Gospodyń Wiejskich świętowała 85-lecie ich działalności.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ubrane były na ludowo, z licznymi akcentami kolorystycznymi. Tymczasem Agata Kornhauser-Duda postawiła na bardzo minimalistyczny strój. Zdecydowała się założyć biały top, dopasowaną dłuższą marynarkę w tym samym kolorze. Całość uzupełniały beżowe spodnie.

Największą uwagę przykuła właśnie dolna część garderoby pierwszej damy. Cielisty odcień spodni sprawił, że na pierwszy rzut oka wydawało się, że Agata Kornhauser-Duda zapomniała założyć spodni.

Modowe wybory Agaty Kornhauser-Dudy

Agata Kornhauser-Duda nie zawsze stawia na minimalizm. Zdarza jej się wybierać stroje z bardziej zdecydowanymi akcentami kolorystycznymi, czy wzorami, a nawet błyszczące elementy. Tak było między innymi w trakcie wizyty pierwszej damy w Madrycie na szczycie NATO.

Tam żona prezydenta Andrzeja Dudy pojawiła się w pudroworóżowej długiej sukni, która ozdobiona była paskiem wysadzonym kryształami i metaliczną, srebrną nicią.

A jak wam podoba się stylizacja Agaty Kornhauser-Dudy ze spotkania z Kołem Gospodyń Wiejskich?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński śpieszył się na mszę świętą. Czy limuzyna prezesa złamała przepisy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. W wieku 50 lat moja znajoma spakowała się i opuściła męża. Co się stało

O tym się mówi: Ciąg dalszy afery z udziałem Tomasza Lisa. Nowe informacje ujrzały światło dzienne