Co to jest akwamacja? Ustabilizowana opcja kremacji zwana hydrolizą alkaliczną. Przez wiele lat większość osób organizujących pogrzeb miała tylko dwa wyjścia: kremację lub tradycyjny pochówek.

Akwamacja alternatywą dla kremacji?

Dostępna jest jednak trzecia opcja: Akwamacja, czyli kremacja bezpłomieniowa, znana jest również jako hydroliza alkaliczna.

Procedura ta jest po prostu metodą całkowitej dyspozycji na bazie wody. Kanadyjska firma Eirene Cremations oferuje usługi akwamacji, gwarantując rodzinom w Ontario i Saskatchewan unormowaną alternatywę dla standardowej kremacji lub pochówku.

Akwamacja, znana także jako hydroliza alkaliczna, to wsparta na wodzie, zrównoważona metoda definitywnej utylizacji. Niekiedy nazywa się to kremacją płynną. Akwamacja nie powoduje bezpośredniej emisji szkodliwych gazów cieplarnianych ani rtęci i nie nastręcza spalaniem paliw kopalnych.

Ta postać ostatecznej dyspozycji łączy łagodny przepływ wody, równomierną temperaturę i zasadowość stosowaną do akceleracji rozkładu materiałów organicznych. Akwamacja to ten sam proces, który zachodzi w naturze, gdy ciało zmarłej osoby leży w ziemi, choć w przyspieszonym tempie.

Jak długo znana jest hydroliza alkaliczna? Akwamacja istnieje od 1888 roku. Został opracowany przez rolnika Amosa Herbery Hansona do przetwarzania zwłok zwierzęcych na nawóz. Był później używany w laboratoriach do usuwania skażonych ciał zwierząt.

Czy użyta do tego woda nie jest filtrowana i wpuszczana z powrotem do rurociągów?

Przypomnij sobie: TRUDNA SYTUACJA JEDNEJ Z BOHATEREK „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”. AGNIESZKA WCIĄŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ ROZWODU. NIE TRACI NADZIEI Z JEDNEGO POWODU

Portal "Życie News" pisał również: RODZICE MOCNO ZANIEPOKOJENI TYM, CO DZIEJE SIĘ NA LEKCJACH RELIGII. JEDNA Z FUNDACJI ODNOTOWAŁA DUŻĄ LICZBĘ NIEPRAWIDŁOWOŚCI. DZIECI NIE SĄ BEZPIECZNE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEŚLI POSIADASZ PODOBNE CECHY MOGĄ BYĆ ONE JASNYM DOWODEM NA TO, ŻE PRZESZEDŁEŚ REINKARNACJĘ! WIELU Z NAS CHCIAŁOBY POZNAĆ SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIE