Całkiem nowa wizja jasnowidza z Człuchowa, Krzysztofa Jackowskiego właśnie została opublikowana. Niestety, nie brzmi ona zbyt optymistycznie. To już kolejny raz, kiedy wizjoner nie ma dobrych wieści... Co takiego przewidział tym razem?

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Mężczyzna zasłynął już wiele lat temu - początkowo dzięki temu, że był zatrudniany w pomocy przy rozwikłaniu tajemniczych zaginięć czy spraw kryminalnych.

Zaskakująco często jego wizje się sprawdzały, zatem zyskiwał coraz więcej fanów i sympatyków, którzy oczekiwali od niego różnych informacji dotyczących przyszłości.

W związku z narastającą popularnością wizjoner założył swój kanał na serwisie YouTube, gdzie regularnie zamieszcza swoje audycje, na których opowiada o swoich najświeższych wizjach. Ostatnia z nich nie napawa optymizmem...

Jackowski ponownie przewiduje przykre sytuacje

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie – niestety - doświadcza samych negatywnych wizji. Tak też było tym razem, gdzie opowiadał o załamaniu na rynku ekonomicznym.

(…) kryzys i inflacja będą wymykały się spod kontroli. Będziemy to widzieli po wielu rzeczach, w tym po kursach wymiany walut. Mam takie odczucie, że w którymś momencie waluty zostaną przetrącone. Może to być szokiem dla nas wszystkich. Czuję wielkie spadki i potężny krach raptowny, który zburzy dotychczasowy porządek ekonomiczny. - wyznał wizjoner.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ