Wspaniałe wieści dotyczące Małgorzaty Foremniak niedawno zostały opublikowane. Aktorka odnowiła kontakt z dziećmi, który w ostatnich latach nieco się popsuł... Wpadła na ciekawy pomysł i zafundowała im wspaniały weekend! Dokąd się wybrali? Koniecznie sprawdź - to marzenie każdego dziecka, ale i dorosłego!

Małgorzata Foremniak jest uwielbianą przez tysiące fanów aktorką, którą od wielu lat można ujrzeć zarówno na deskach teatru, jak i na wielkim ekranie.

Kobieta zadebiutowała w świecie aktorskim już w latach 90 ubiegłego wieku, a przez wszystkie lata kariery można było ją ujrzeć w takich hitach, jak na przykład “Och, Karol 2”, “Pitbull” czy “Jak poślubić milionera?”. Poza tym od samego początku istnienia kultowego programu “Mam talent” obejmuje stanowisko jurorki.

Mimo szczęścia w karierze, życie prywatne pozostawia wiele do życzenia... Pierwszy mąż aktorki zginął tragicznie, zaś z drugim się rozwiodła. Trójka jej dzieci zaś po osiągnięciu pełnoletniości ograniczyła kontakt z matką.

Aktorka odzyskała kontakt z dziećmi!

Małgorzata Foremniak nie dawała jednak za wygraną. Postanowiła odnowić kontakt z dziećmi zapraszając ich do... paryskiego Disneylandu! Wspaniale spędzili czas, a fani nie mogli wyjść z podziwu!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ