Każdy, kto poznał ze szklanego ekranu, a także osobiście Dagmarę Kaźmierską dobrze wie, że celebrytka nie przebiera w słowach i mówi dokładnie to, co ma na myśli, często ciągnąć za najwrażliwsze struny rozmówców.

Dagmara Kaźmierska zachęca hejterów do aktywności i ocenia polską mentalność

Nie jest tajemnicą, że jedna z najbardziej znanych bohaterek programu królowe życia bardzo dużo i intensywnie potrafi mówić, używając sporej ilości tak zwanej łaciny podwórkowej. Dagmara kaźmierska ma poglądy, z którymi chętnie się zgadza i utożsamia wielu Polaków, którzy śledzą jej losy na szklanym ekranie, a także w mediach społecznościowych.

Należy bowiem zaznaczyć, że od pewnego czasu Dagmara wraz ze współpracownikami prowadzi butik z odzieżą, z którego bardzo często robi transmisje na żywo, prezentując swój asortyment, a także publikuje różne zdjęcia i filmy w celu promocyjnym.

JastrzabPost zebrał w całość fragmenty kilku klipów, na których możemy poznać poglądy celebrytki na temat Polaków i ich wad - Nasza mentalność polska jest poje***. Trzeba tylko komuś dowalać, szkodzić. Jak sąsiad ma lepsze auto, to trzeba mu oponę przebić. No tacy jesteśmy… Jak są wojny, jakieś kłopoty, to się jednoczymy, to mamy duże serce, ale jednocześnie naszemu bliźniemu tak byśmy do***, że bardziej nie trzeba… - oznajmiła Dagmara w jednym z fragmentów nagranych właśnie w butiku.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: https://zycie.news/ciekawostki/44995-biegacz-wystraszyl-sie-szczekania-w-srodku-lasu-decyzja-o-powrocie-byla-najlepsza-z-mozliwych-co-sie-stalo

Zerknij: Zaskakujące doniesienia na temat Władimira Putina. Czy rosyjski przywódca planuje oddanie władzy