Jak przypomina portal "Super Express", stan zdrowia Władimira Putina od dawna budzi spore zainteresowanie. Nie raz media informowały o tym, że rosyjski dyktator cierpi na poważne choroby, a jego dni są policzone. Wywiady poszczególnych państw donoszą między innymi o tym, że Putin zmaga się z nowotworem. Nie jest też tajemnicą, że paranoicznie obawia się o swoje życie. Na czwartek 7 lipca zaplanowano specjalne spotkanie. Wielu zastanawia się, czy będzie to moment, w którym Putin zdecyduje się oddać władzę.

Paranoiczna obawa o zdrowie i życie

Spotkanie z Władimirem Putinem nie jest łatwe i poprzedza je konieczność przejścia szczegółowych badań, nie tylko wykrywających zakażenie koronawirusem. Niezbędne jest również odbycie kwarantanny. Przy takich środkach ostrożności, zaskoczeniem dla wszystkich było zwołane kilka dni temu spotkanie z rosyjskim przywódcą.

Władimir Putin/YouTube @Telewizja Republika
Władimir Putin/YouTube @Telewizja Republika
Władimir Putin/YouTube @Telewizja Republika

Spotkanie zostało zaplanowane na czwartek 7 lipca. Władimir Putin ma się spotkać z przedstawicielami Dumy Państwowej, a także poszczególnych partii wchodzących w jej skład. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo takie spotkania odbywały się regularnie. Różnica polega jednak na tym, że do tej pory miały one charakter zdalny. Dziś ma się to zmienić.

Dmitrij Pieskow wskazuje, że spotkanie odbędzie się na Kremlu "twarzą w twarz". Od razu ruszyła lawina spekulacji, co do powodów zwołania spotkania. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy Władimir Putin zdecyduje się zrzec się władzy.

Władimir Putin/YouTube @Wjatscheslaw Seewald
Władimir Putin/YouTube @Wjatscheslaw Seewald
Władimir Putin/YouTube @Wjatscheslaw Seewald

Doniesienia te stanowczo dementują media przychylne władzy. Wskazują, że w trakcie tych spotkań ma być poruszany temat wojny na Ukrainie, wciąż określanej jako operacja specjalna, a także "ralizacji prezydenckiego przesłania, wsparcia dla gospodarki oraz ochrony socjalnej wrażliwych segmentów populacji".

Myślicie, że niebawem możemy spodziewać się zmian władz na Kremlu? Czy jest to mało realny dla was scenariusz?

To też może cię zainteresować: Białoruski wojskowy ujawnia szczegóły ataku na Polskę. "Nasza reakcja na wszelkie zbrojne prowokacje będzie na pewno adekwatna i twarda

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Karolowi Strasburgerowi i jego żonie nie wróżono długiego związku. Wbrew niedowiarkom, para wciąż jest razem

O tym się mówi: Dobre wiadomości dla seniorów. Wypłacane im dodatki mogą pójść sporo do góry. Na ile więcej pieniędzy mogą liczyć