Jak podaje portal "O2", 22-letnia matka dwójki dzieci, udała się na wizytę do lekarza w ramach publicznej opieki zdrowotnej. Lekarka zignorowała jednak zgłaszane przez nią objawy. Kobieta zdecydowała się udać na wizytę prywatnie. Dzięki temu przeżyła. Poznajcie szczegóły!

22-latka uniknęła najgorszego

Jody Oxley miała 22 lata, kiedy zaczęły się u niej nieregularne krwawienia. Zaniepokojona tym faktem kobieta, zdecydowała się zgłosić do lekarza. Poprosiła lekarkę, aby ta dała jej skierowanie na cytologię, bo obawia się, że jej dolegliwości mogą mieć związek z rakiem. Pani ginekolog ją wyśmiała, mówiąc, że jes za młoda.

Lekarz. Źródło: Youtube infoWire.pl
Lekarz. Źródło: Youtube infoWire.pl
Lekarz. Źródło: Youtube infoWire.pl

"Byłam zła, zostałam potraktowana, jak dziecko. Lekarka wykonała badanie USG, na którym niczego nie widziała" - tak Jody opisała swoją sytuację w mediach społecznościowych. Nie stać ją było na prywatną wizytę, ale zdecydowała się zapożyczyć. Zdrowie wydało jej się najważniejsze.

Wykonała cytologię prywatnie i niestety wyniki potwierdziły jej najgorsze obawy. 22-latka faktycznie zapadła na raka szyjki macicy. Choroba była już mocno zaawansowana, a guz osiągnąć 5,6 cm. "Lekarz powiedział, że gdybym nie została zdiagnozowana, umarłabym za sześć, może dziewięć miesięcy" - wyznała.

Na szczęście leczenie, obejmujące również usunięcie macicy powiodło się i Jody może cieszyć się teraz życiem. Stara się też edukować inne kobiety, aby nie ignorowały sygnałów wysyłanych przez ich ciało i nie poddawały się w dociekaniu, co im dolega. Objawy pojawiły się u niej już w 2016 roku. Długo nie wiązała ich z nowotworem. Operację przeszła w 2018 roku. Dziś jest zdrowa.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Ibisz szczerze wypowiedział się o swoim trzecim małżeństwie. Ze strony gwiazdora Polsatu padły wartościowe słowa, które zamkną usta krytykom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Białoruski wojskowy ujawnia szczegóły ataku na Polskę. "Nasza reakcja na wszelkie zbrojne prowokacje będzie na pewno adekwatna i twarda

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia na temat Władimira Putina. Czy rosyjski przywódca planuje oddanie władzy