Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Barbara Kurdej-Szatan wciąż potrafi zaskakiwać, o czym najdobitniej świadczy jej ostatnie zdjęcie, które wywołało w sieci spore poruszenie. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy. Metamorfoza jest ogromna. Zresztą, przekonajcie się sami!

Sukcesy i porażki

Przepustką do show-biznesu stała się dla Basi Kurdej-Szatan reklama jednej ze znanych sieci komórkowych, z miejsca zdobywając sympatię widzów. Potem przyszły kolejne role filmowe, teatralne i serialowe. Mogliśmy oglądać aktorkę między innymi w "M jak miłość".

Niestety Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się z produkcją TVP w mało przyjemnych okolicznościach. Po jej emocjonalnej reakcji na film z granicy polsko-białoruskiej, aktorka straciła angaż, o czym w mediach społecznościowych poinformował sam Jacek Kurski.

Po tym incydencie Basia Kurdej-Szatan musiała zmierzyć się nie tylko ze stratą pracy, ale także ogromną krytyką ze strony internautów i konsekwencjami prawnymi. Wiele wskazuje na to, że najgorsze jest już za aktorką, z czego cieszą się wierni fani Basi.

Barbara Kurdej-Szatan przestała być blondynką

Barbara Kurdej-Szatan należy do grona gwiazd, które za pośrednictwem mediów społecznościowych pozostają w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zarówno rodzinnych kadrów, jak i zdjęć związanych z jej aktywnością zawodową.

Ostatnio Basia Kurdej-Szatan podzieliła się zdjęciem swojej zaskakującej metamorfozy. Basię większość nas kojarzy jako uśmiechnątą blondynkę o dłuższych włosach. Na InstaStories mogliśmy ją zobaczyć w czarnych krótkich włosach.

Barbara Kurdej-Szatan/Instagram @Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan/Instagram @Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan/Instagram @Barbara Kurdej-Szatan

Jak podoba wam się Basia Kurdej-Szatan w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda nie jest zachwycony nowym pomysłem Prawa i Sprawiedliwości. Głowa państwa obawia się kolejnych kłopotów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Biegacz wystraszył się szczekania w środku lasu. Decyzja o powrocie była najlepszą z możliwych. Co się stało

O tym się mówi: Dziecko okrzyknięto "cudowną reinkarnacją Boga". Czym tak bardzo się wyróżnia