Dziecko wzbudziło w Indiach niedowierzanie po tym, jak urodziło się z dodatkową parą nóg i ramion. Maluch został okrzyknięty „cudem natury”, a nawet został porównany do reinkarnowanej wersji Boga.

Niezwykła dziewczynka uznana za boginię

Niecodzienne zdjęcia pokazują dziecko, które urodziło się, ważąc prawie 3 kg, z ponadprogramowymi czterema kończynami sterczącymi z brzucha.

Dziecko urodziło się w Shahabad Community Health Centre w Hardoi, dzielnicy na północy Indii, w stanie Uttar Pradesh. Mama Kareena, która nie zdradziła swojego nazwiska, po bólach porodowych pojechała do szpitala w sobotę (2 lipca) i w krótkim czasie potem urodziła, donoszą zagraniczne media.

Mimo medycznej unikatowości, cudem mówi się, że matka i dziecko są zdrowe i czują się dobrze. Po tym, jak wieści rozeszły się po okolicy, obwieszczenia mówią, że lokalni mieszkańcy przybyli do szpitala, ażeby przyjrzeć się bogini o wielu kończynach z bliska.

To nie pierwszy raz, kiedy dziecko w Indiach budzi podekscytowanie tłumów. Na początku tego roku miejscowi, którzy sądzili, że dziecko jest wcieleniem Boga, darzyli czcią innego malca urodzonego z czterema rękami i nogami.


źródło: YouTube/BusyBeam

O tym się mówi: Znaki zodiaku i ich "ciemna strona mocy". Jakie wady masz Ty i Twoi znajomi

Zerknij: Aby zapewnić sobie duże zbiory ogórków nie trzeba sięgać po drogie nawozy. Te receptury pozwolą zwiększyć zbiory