Aby mieć światło, musisz mieć również ciemność. Aby mieć radość, musisz także doświadczyć smutku. Ta dwoistość ludzkiej natury jest w swej istocie tym, co czyni nas ludźmi. Nasze cienie nie są ani złe, ani negatywne – są po prostu częścią tej równowagi.

Znaki zodiaku i ich wady

Negatywne części Barana mogą objawiać się samolubstwem, niecierpliwością i porywczym temperamentem. Chociaż są dobrzy w podejmowaniu decyzji, równie szybko mogą się frustrować i nudzić, ale jednocześnie czują się zdeterminowani, aby podejmować decyzje, które wyprowadzą ich z impasu.

Byk ma tendencję do bycia bardzo zaborczym zarówno w odniesieniu do dóbr materialnych, jak i ich relacji z romantycznymi partnerami. Są skłonni być bardzo zależni od związków, bardzo zazdrośni i nadmiernie zainteresowani zdobywaniem bogactwa, aby ich życie było wygodniejsze.

Z natury Bliźnięta zawsze myślą dwiema różnymi głowami, co uniemożliwia im podjęcie decyzji. Tracą wiele okazji w życiu, ponieważ nie mogą podjąć decyzji na czas.

Rak jest jednym z najbardziej pesymistycznych znaków zodiaku, ponieważ często czuje się opuszczony przez tych, którzy powinni go kochać i wspierać. Dlatego czują się przytłoczeni życiowymi wyzwaniami i ciągle czują, że muszą sami stawiać czoła przeszkodom.

Lew, świadomy własnych mocy, jest niezwykle arogancki i często ma obsesję na punkcie własnych cech przywódczych. Również ludzie urodzeni w Leo często stają się agresywni, a ich wrogość jest czasami trudna do pokonania.

Panny uwielbiają być krytyczne. To nieprzyjemna cecha Panny, która oddala je od ludzi. Krytykują wszystko, kogokolwiek i kiedykolwiek, a są DOSKONAŁE! Ale lepiej rozumieją, że nie jest to idea doskonałości. Byłoby pomocne, gdyby analiza i krytyka uwzględniały każdą konkretną okoliczność.

Waga jest jednym z najbardziej hojnych znaków zodiaku. Nie zawaha się dać osobie to, czego potrzebuje, kiedy tego potrzebuje, jeśli jest to w jej mocy. Jednak Waga może być również niesamowicie samolubna. Lubi to, co w życiu drobniejsze, i nie zawaha się zignorować swojej dobroczynnej strony, by na pierwszym miejscu stawiać swoje przyjemności.

Ciemna strona Skorpiona może przełożyć się na impulsywność, zaprzeczenie i trudności w zaakceptowaniu zmian. Uwielbiają mieć wokół siebie przyjaciół i nienawidzą, kiedy muszą puścić kogoś, kogo kochają. Nie mogą znieść widoku, gdy sprawy wymykają się spod kontroli i wpadają w panikę, gdy ktoś nie podąża za kierunkiem, w którym ustawił swój cel.

Strzelce są nieostrożne, a to wpływa na wszystkie ich relacje. Ponieważ łatwo się nudzą, mają tendencję do bezwzględnego puszczania ludzi i rzeczy, które już ich nie interesują.

Koziorożce znane są z przesadnej wrażliwości. Jeśli czują, że ktoś ich zdradził, cierpią do granic wyczerpania. Są też sytuacje, w których ta osoba nie zamierzała cię skrzywdzić, ale po prostu źle zinterpretowałeś sytuację.

Wodniki są tak dobre, że stają się nieznośne. Nie żywią urazy, nie biorą odwetu, nie krytykują, ale są tak dumni i tak zadowoleni z siebie, że stają się irytujące dla otoczenia.

Ryby wyglądają na współczujących ludzi, ale nikt nie widzi prawdziwej twarzy. Często okazują się chciwi i zazdrośni, nieustannie pragnąc skierować uwagę na ich stronę. Są też marzycielami i leniwymi, ciągle zmieniającymi nastroje.

O tym się mówi: Pilne alerty prawie w całej Polsce. Wkrótce mogą wystąpić trudne warunki atmosferyczne. O co chodzi

Zerknij: Rząd szykuje poważne zmiany na cmentarzach. Przegapienie tego terminu, może mieć poważne konsekwencje. O co chodzi