W popularnym klipie, który zdobył prawie dwa miliony wyświetleń, Pennelope (@penface) i jej bliscy dzielą się ostatnim rumem i colą ze śmiertelnie chorym tatą. „Jeszcze ostatni drink z tatą, zanim jego duch powrócił do wszechświata. Dopóki drogi znów się nie skrzyżują, staruszku. Kocham cię” – opisała ten sentymentalny moment Pennelope.

„Do diabła, tak”, powiedziała Pennelope w klipie

Pennelope odbezpiecza puszkę i pobiera niewielką ilość do strzykawki. „Przyszłam przygotowana na pożegnanie” – rzekła w filmie. „Daj mu trochę smaku”. „Przynieśliśmy ci rum, tato”, da się słyszeć ją mówiącą. „Włożymy go do [strzykawki] i włożymy do ust”. Zapytała tatę, czy smakuje ładnie, na co najwyraźniej skinął głową, wywołując śmiech obu kobiet. „Odpoczywaj w pokoju” – napisał jeden z nich.

„To niezwykłe pożegnanie i mam nadzieję, że jego żona ma się dobrze [tak, jak to jest] dla niej tak trudne do przejścia. Kondolencje dla wszystkich jego bliskich” - napisał jeden z komentujących.

Drugi napisał: „Jako pielęgniarka nie mogłam już tego zatrzymać dla siebie. Pożegnałaś ojca w dobrym stylu. Przykro mi z powodu Twojej straty”. „Przemyciłam margarity do pokoju szpitalnego mojej siostrzenicy, żeby przespać się w ostatnim tygodniu jej życia” – podzieliła się kolejna osoba, a czwarta dodała: „Wywracanie oczu o 7 rano to piękne”.

@penface One last drink with dad before his spirit returned to the universe. Until we cross paths again old man. I love you. #grief #griefjourney #loss #goodbye ♬ original sound - penface

W kolejnym klipie Pennelope napisała, że ​​„czuje się dzisiaj nieco jaśniej” i podziękowała TikTok za „bycie tak wspierającym i miłym w słowach życzeń”. Ujawniła, że ​​nagranie było jednym z „ostatnich momentów interakcji z moim tatą” – klipem, który, jak powiedziała, zawsze będzie cenić.

@penface Feeling a bit brighter today 💛 #griefjourney #grief #bundyrum #bundyrumgirl #fyp ♬ Lofi nostalgic old music box(833007) - NARU

Jej tata został niestety zdiagnozowany z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, schorzeniem, które wpływa na oddychanie, i przez długi czas przebywał w szpitalu i poza nim przed śmiercią. – Spojrzał na mnie i skinął głową – powiedziała.

„I powiedzieliśmy, że będziemy tam rano, i cóż, nie było go tam, aby powitać nas przed wschodem słońca. „I to jest w porządku, ponieważ zawsze był rannym ptaszkiem. Nie spodziewałam się niczego mniej”.

O tym się mówi: Andrzej Duda i jego oświadczenie majątkowe. Wielu chciało poznać jego treść

Zerknij: Wzruszające zachowanie męża Idy Nowakowskiej. Mężczyzna w ogromnych emocjach mówił o ojczyźnie